Wybieram bramkę numer 2!
![]()
Szukaj
Jak zwykle, ładnie, kolorowo, jednakże dla mnie bardziej odpowiada
nr 2, za naturalne kolorki, światło, na 1 za mocno pociągnięte na zieleni
stąd to światło bije po oczachale jak mówisz są dwie wersje
do wyboru![]()
Jak zawsze kadry krajobrazowe trafione, podobają mi się Twoje
foty - bonusik także ciekawy.
Pzdr, Andrzej
Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .
Niebo jedynki jest pojechane przez filtr ND+PL... i trochę podrasowane...Pytałem o bonus,bo na nim praktycznie nic nie było majstrowane.....
Pozdrawiam
Andrzej.
Ja wolę jedynkę ze względu na światło i kolory, choć 2 też mi się podoba
... ale
mniej.
Pozdro. Wojtek
Skontaktuj się z nami