Co tu dużo pisać, świetna fotografia!
Szukaj
Co tu dużo pisać, świetna fotografia!
Uroczy mroczny klimat i te kamloty ciągnące się aż po horyzont.
Eh.. na tych wyspach to macie mnogość takich uroczych miejscówek![]()
Trzeba się najeździć ale fakt... miejscówki są przednie nieraz.
WOW - mocne zdjęcie, chciałoby się mieć takie na ścianie w salonie![]()
Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski
Nie ma co wymyślać, jest bardzo ładnie.![]()
Świetna praca! Aż chce się patrzeć. Gratuluję.
BLOG
Fotografia może(i powinna) wyrażać uczucia, gdyż dla każdej emocji czy przemyślenia da się
odnaleźć odpowiadający im aspekt świata zewnętrznego.
100% kultena w tym zdjeciuSuper praca
![]()
Skontaktuj się z nami