Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
Świetna podłoga! IMO dramatyczne niebo odwracałoby uwagę i wprowadzało niepotrzebny chaos. Tak jest świetne!
popieram, bardzo fajna seria fot z Wisłą w roli głównej...oby więcej takich