Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: kaczuchy.

  1. #1

    Domyślnie kaczuchy.

    D3100 / 18-55 VR / 50

  2. #2

    Domyślnie

    tyle wejść i nic.. aż tak źle ;o
    D3100 / 18-55 VR / 50

  3. #3

    Domyślnie

    niestety nic specjalnego ... przypadkowe kadry ,poucinane zwierzaki ...do poprawki

  4. #4

    Domyślnie

    Po pierwsze podpis, na razie się uczysz, więc podpis tylko psuje zdjęcie.

    Po drugie wyczyszczony exif, nie wiadomo co jest źle w ustawieniach.

    Perspektywa, stanowczo za wysoko byłeś, trzeba starać się trzymać puszkę na wysokości oka zwierzaka.

    Cięcie, na trójce raczej rzeźnicze.

    Pstryk, zdjęcia wyglądają na przypadkowe, z czasem będziesz wiedział o co chodzi.

    Oczywiście można by więcej ględzić, ale na początek tyle.
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

  5. #5

    Domyślnie

    te modelki smiało mozna nazwać "królikami doświadczalnymi", gdyż:
    - przyzwyczajone do ludzi,
    - mało płochliwe,
    - podpływają bardzo blisko,
    - licznie występują nawet w miejskich akwenach.

    Biorąc powyższe pod uwagę można bardziej przyłożyć się do sposobu ich pokazania - kadr, perspektywa, ciekawy moment. No i jeszcze ten napis... :/
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Kaczuchy 9 , łyski 7

  7. #7

    Domyślnie

    dzieki chłopaki za komentarze postaram sie robic lepsze fotki
    D3100 / 18-55 VR / 50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •