Szukaj
tyle wejść i nic.. aż tak źle ;o
D3100 / 18-55 VR / 50
niestety nic specjalnego ... przypadkowe kadry ,poucinane zwierzaki ...do poprawki
Po pierwsze podpis, na razie się uczysz, więc podpis tylko psuje zdjęcie.
Po drugie wyczyszczony exif, nie wiadomo co jest źle w ustawieniach.
Perspektywa, stanowczo za wysoko byłeś, trzeba starać się trzymać puszkę na wysokości oka zwierzaka.
Cięcie, na trójce raczej rzeźnicze.
Pstryk, zdjęcia wyglądają na przypadkowe, z czasem będziesz wiedział o co chodzi.
Oczywiście można by więcej ględzić, ale na początek tyle.
Pozdrawiam Zbyszek
D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
Sony HDR SR 11
te modelki smiało mozna nazwać "królikami doświadczalnymi", gdyż:
- przyzwyczajone do ludzi,
- mało płochliwe,
- podpływają bardzo blisko,
- licznie występują nawet w miejskich akwenach.
Biorąc powyższe pod uwagę można bardziej przyłożyć się do sposobu ich pokazania - kadr, perspektywa, ciekawy moment. No i jeszcze ten napis... :/
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Kaczuchy 9 , łyski 7
dzieki chłopaki za komentarzepostaram sie robic lepsze fotki
D3100 / 18-55 VR / 50
Skontaktuj się z nami