Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Spacerowe...

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Bardzo fajne zdjęcie, kadr rewelka Lubię taką tonację
    D70s | 18-70 | 50 | 70-300 VR | SB-800 | Hoya DMC CPL | Lowepro Off Road
    ..:: http://www.lesniak.ocom.pl/ ::..

  3. #13

    Domyślnie

    Bomba! Wygląda jak syrena złapana w sieci!

  4. #14
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    no no no .. sliczne foto pieknej kobiety ...

  5. #15
    Oszczędny w słowach Awatar Jogi
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Yellowstone
    Posty
    238

    Smile

    wygląda na to, że sprzęt był zagrożony, bo fotografujący wisiał za barierką
    Nikon D200, D80, 17-55mm f/2.8G ED-IF AF-S DX, 70-200mm f/2.8G ED-IF AF-S VR, żartowałem

  6. #16

    Domyślnie

    Miło, że Wam się podoba.

    Cytat Zamieszczone przez Jogi Zobacz posta
    wygląda na to, że sprzęt był zagrożony, bo fotografujący wisiał za barierką
    Ani trochę - nokię można trzymać jedną ręką.
    Pozdrawiam
    D40

  7. #17

    Domyślnie

    wyzsza szkola jazdy prosze Pana ...naprawde malo fot tej klasy widzialem na jakimkolwiek forum ..pieknie, wspomogles sie troszke PS-em w LD, ale prawidlowo, kadr, uzyskana glebia, a nade wszystko plastyka obrazu pelen profi
    Pozdrawiam
    Jacek

  8. #18

    Domyślnie

    rzeczywiscie jak diabelski młyn
    gratulacje fota pierwsza klasa

  9. #19

    Domyślnie

    ekastra zdjecie bardzo mi sie podoba
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •