Bardzo ładna fotka.
Szukaj
Bardzo ładna fotka.
Bardzo fajne zdjęcie, kadr rewelkaLubię taką tonację
![]()
D70s | 18-70 | 50 | 70-300 VR | SB-800 | Hoya DMC CPL | Lowepro Off Road
..:: http://www.lesniak.ocom.pl/ ::..
Bomba! Wygląda jak syrena złapana w sieci!
no no no .. sliczne foto pieknej kobiety ...
wygląda na to, że sprzęt był zagrożony, bo fotografujący wisiał za barierką
Nikon D200, D80, 17-55mm f/2.8G ED-IF AF-S DX, 70-200mm f/2.8G ED-IF AF-S VR, żartowałem
wyzsza szkola jazdy prosze Pana...naprawde malo fot tej klasy widzialem na jakimkolwiek forum ..pieknie, wspomogles sie troszke PS-em w LD, ale prawidlowo, kadr, uzyskana glebia, a nade wszystko plastyka obrazu pelen profi
Pozdrawiam
Jacek
rzeczywiscie jak diabelski młyn
gratulacje fota pierwsza klasa
ekastra zdjecie bardzo mi sie podoba
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
Skontaktuj się z nami