Witam wszystkich, mam pytanie do Was mysle że było juz cos podobnego ale nie mogę teraz zbytnio poszukać a jestem ciekaw co to może być. Podczas robienia fotek burzy w rawach było ich ok 40 może 50, zauważyłem że częśc końcowych fotek ma takie dziwne jakby paski, siateczke czy coś takiego(może taki dziwny szum). Teraz moje pytanie czy to jest wina tego że matryca była często naświetlana przez długi czas naświetlania, przez co się nagrzała i takie cos powstaje???? Czy da sie to usunąć????
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami