Szukaj
Łodyga,przez środek twarzy...za to dostałem ostatnio zjebę...szykuj się...
![]()
O ile na 2 z braku laku by przeszło, tak razi mocno na 1Prosto na oko weszło
![]()
Wyciąć te kłosy! Jakieś wredne zawsze są, ze wchodzą na twarz człowiekowi.![]()
Widzę,że na 4,siostra trzyma łodygi w dłoni...ten set,o wiele lepszy...świecący nos,bym zgasił
![]()
Skontaktuj się z nami