Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    polecam jakis starszy (ze wzgledu na cene) model EIZO, proste LCD za 1000-1200zl to w wiekszosci syf dla dzieci do przegladania netu i to w dodatku meczacy szybko oczy...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez leonID Zobacz posta
    Niby ma to PVA
    Ależ to nic nie znaczy.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MisiekT Zobacz posta
    proste LCD za 1000-1200zl to w wiekszosci syf dla dzieci do przegladania netu i to w dodatku meczacy szybko oczy...
    Oj, to chyba nie ma Pan dzieci. Ja swoich nie skazuję na takie coś.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  4. #14

    Domyślnie

    zgadza sie, nie mam

    PS. tutaj na przyklad proste EIZO w wersji "budzetowej" - http://www.allegro.pl/item704750381_...0m_cy_wwa.html

    a w kwestii jakosci - mam EIZO L685EX ladnych pare lat - "przebieg" niecale 13tys godzin (czyli obrazujac - 1625dni po 8godzin), juz sporo po gwarancji i nawet ani jednego bad pixela i wszystko inne idealnie smiga... no i najwazniejsze - naprawde zdarza mi siedziec przy nim po 20 godzin non-stop, gdzie na nowych "biurowych" LCD wzrok pada mi po 4-5h

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Kujawsko-pomorskie
    Posty
    124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Sugerowałbym mocno dołożyć kilka złotych do Neca P221W. To jeden z najtańszych monitorów na rynku, które przy fotografii nie będą rozczarowaniem.
    Tak, tylko to jest model 22". Dla mnie taki rozmiar jest zdecydowanie za duży, wolałbym coś 19-20".
    Czyli chyba na razie warto wstrzymać się, gdyż za tysiąc z niedużym ogonkiem nic wyraźnie lepszego od mojego crt pod względem obrazu nie kupię. Może za kilkanaście miesięcy stanieją te lepsze i wtedy pomyślę.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolek Zobacz posta
    Tak, tylko to jest model 22". Dla mnie taki rozmiar jest zdecydowanie za duży, wolałbym coś 19-20".
    Czyli chyba na razie warto wstrzymać się, gdyż za tysiąc z niedużym ogonkiem nic wyraźnie lepszego od mojego crt pod względem obrazu nie kupię. Może za kilkanaście miesięcy stanieją te lepsze i wtedy pomyślę.
    22" panorama to nic innego niż 19 + kilka cm z boku na narzędzia. Dość przyjemny rozmiar. Z rozsądnych 19-tek klasycznych polecam Eizo S1921.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  7. #17

    Domyślnie

    CRT rulez i tyle zdjęcia zdjęciami, ale do grania to się żaden lcd nie nadaje
    duzy brzydki nikon i mala ladna sigma dp1

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez igsux3 Zobacz posta
    CRT rulez i tyle zdjęcia zdjęciami, ale do grania to się żaden lcd nie nadaje
    Możesz to poprzeć argumentami, chciałbym się dowiedzieć dla czego i myślę że jeszcze paru użytkowników forum też by skorzystało na tym.

  9. #19
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Kujawsko-pomorskie
    Posty
    124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    22" panorama to nic innego niż 19 + kilka cm z boku na narzędzia. Dość przyjemny rozmiar. Z rozsądnych 19-tek klasycznych polecam Eizo S1921.
    Znajomy ma w takim rozmiarze i trudno mi objąć cały ekran. Serio.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Karolek Zobacz posta
    Znajomy ma w takim rozmiarze i trudno mi objąć cały ekran. Serio.
    to tylko i wylacznie kwestia przywyczajenia.. posiedzialbys u niego dluzej to powrot do mniejszego bylby jeszcze gorszy. Ja juz sobie nie wyobrazam komfortowej pracy na mniejszym.
    Puszki i słoiki...


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •