Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Maja wizażystka - warszawskie warsztaty....

    Witam ponownie....

    praca wre w rekach sie plai ps ...

    kolejna seria zdjec ze spotkania z LWO w wawszawie...

    Dzis przedstawiam Maje uroczą kobieta ktora robiła wizaż dla nas pierwszego dnia, jak i poswieciła nam swoj czas odnosnie modelingu gdyż jedna z modelek zachorowała..

    komntujcie i bijcie trzeba byc twardym a nie "mientkim" :P

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    bonusy

    pierwszy

    drugi

    trzeci

    czwarty
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja wybieram drugi bonus i jedynke, przyjemne foty, przyjemnie się ogląda.

  3. #3

    Domyślnie

    1 i 4 baaardzo mi podeszły
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  4. #4

    Domyślnie

    jak dla mnie 1 najlepsza, na 2 jak dla mnie za dużo światła na modelce i ta poza nie za bardzo ją rozumiem, 3 całkiem normalna chociaż mina dziewczyny taka jakaś dziwna, na 4 też patrzy się całkiem przyjemnie, bonusy generalnie mi się nie podobają, a na bonusie pierwszym mina modelki okropna.
    bieluś

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    jedynka i drugi bonus bardzo dobre. piątka byłaby świetna gdyby nie ten irytujący skośny kadr.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kraftsman Zobacz posta
    jedynka i drugi bonus bardzo dobre. piątka byłaby świetna gdyby nie ten irytujący skośny kadr.

    wiesz cos mnie naszlo na te kadry skosne ... i w sumie cholera nie wiem dlaczego i calkowicie sie zgadzam.. ze troche irytuje...
    ale sama modelka na tym zdjeciu mi sie podoba.

    co do zdjecia nr dwa to zdaje sobie sprawe z ostrosci swiatla wielu uzytkownikow ktorych szanuje mi to powiedzialo
    sprawa byla prosta. dosc ciemne miejsce modelka stoi w slonecznym przeswicie z okna natomiast pod nia siedzi LWO z blenda... i takie bylo zalozenie zdjecia wiec efekt jest zamierzony...
    no moze za blisko go posadzilem ale juz w puszce zdawalem soebie sprawe z wyniku zdjecia

    a no i pierwszy bonus...
    to jedno z pierwszych zdjec... do pomiaru swiatla...
    mina jest ok mz

    dziekuje wszystkim i pozdrawiam
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  8. #8

    Domyślnie

    Jakim korpusem fotografowałeś te kadry?
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  9. #9

    Domyślnie

    Ładnie wykopałeś Jest exif, można się sporo dowiedzieć
    Fuji

  10. #10

    Domyślnie

    Fajne zdjęcia...Podoba mi się najbardziej zdj. 4 i bonus pierwszy...
    "Piękno jest w nas i otaczającym świecie" || Obecnie:,Nikon D7200, Nikon 18-105 f/3.5-5.6 G ED VR, Nikkor 35 f/1.8 G || Było: Nikon D5000, Nikon 18-55 mm, Pentax Optio LS 465

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •