W bw jest super ale czy nie przydaloby sie troche wiecej kontrastu?
Szukaj
W bw jest super ale czy nie przydaloby sie troche wiecej kontrastu?
Nikon http://greg77.com/
Ładna praca i BW pasuje jak ulałniebo świetne.
Pozdro. Wojtek
znany motyw ale ładnie przez Ciebie pokazany - dobrze ze ciasniej skadrowałes anizeli zazwyczaj inni to pokazują, przez to zdjęcie jest inne w odbiorze - podoba się![]()
Bardzo dobry kadr. Cod o obrobki, osobiscie dodalbym wiecej dramatyzmu, ale to juz zalezy od Autora. I tak jest bardzo dobrze juz teraz.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Skontaktuj się z nami