Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 209

Wątek: Netbook

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #28

    Domyślnie

    Ja zamienilem ThinkPada 14" na netbooka 10" ze wzgledu na wygode. Maly, lekki, bateria dlugo trzyma, nowy wiec gwarancja itd. Jestem zadowolony. Nawet z Win7, nie sadzilem ze kiedys bede zadowolony z jakiegos windowsa a tu niespodzianka, spoko daje rade.

    Zapomnialem dodac; moj stary ThinkPad byl cichy, wiatrak wlaczal sie naprade sporadycznie.
    Ostatnio edytowane przez Cosnek ; 24-01-2011 o 12:15 Powód: P.S.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •