pytanie do uzytkowników LR...
czy jesli wrzucicie do biblioteki rawy i program zamienia je na DNG, to wywalacie rawy zostawiając 5x mniejsze cyfrowe negatywy, czy trzymacie dalej rawy?
zdaje się gdzieś czytałem bylem, żeby wywalać rawy po impotrowaniu fotek do LR.
z czego wynika to pięciorotne zmniejszenie pliku - czy to usunięcie metadanych?
tylko?
chętnie poczytam slów kilka na ten temat...
prosze o podpowiedzi.
rafał
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami