Szukaj
szkoda ze na pelnej dziurze robilas, jakby te wlosy po prawej stronie bylo by lepiej widac mogloby byc jeszcze lepieja tak poza tym elegancko
monotematyzm chyba poszedl w zapomnienie na forum, bo jakby nie patrzyl wszystko tu sprowadza sie do robienia zdjec
![]()
Nikon D3s,D800, N14-24f2.8, N35f1.4, N50f1.4, N85f1.4, SB-700,900 i inne graty
fajnie, ale wolalbym więcej buzi i pełniej, a mniej pleców w tym przypadku było by git.
zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
SB900 frotto cokin lowepro epson L800
Mi się tam podoba tak jak jest.
kapka gratów
Chyba najlepsze z wszystkich zdjęć MackiKadr i te włoski, świetne
![]()
mnie się bardzo widzi, zwłaszcza kolorystycznie![]()
http://facebook.com/fotomagik
D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół
Nosek troszkę płonie... ale reszta the best...
Eee tam, bardzo przyjemne zdjęcie.Klimat mnjam.Kolor skóry.. dziwne - pasuje mi. Gdzie te przepalenia.. jak juz aptekarsko chce się sprawdzać to najjaśniejsze piksle są na oczach, a przy 100% powiększeniu oryginału zapewne zobaczymy wszystkie szczegóły. Oczy i oczy potraktujmy jako blik
.
. . . - - - . . .
Bla, bla, bla
Skontaktuj się z nami