Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Madzia...

  1. #1

    Domyślnie Madzia...

    Mam do Madzi słabość.
    Dość monotematyczna jestem ostatnio. Jeśli pojawi się choć słowo, że już dość, obiecuję nie pokazywać już więcej z tego spotkania
    Czekam na wytknięcie tego i tamtego. Pozdrawiam gorąco!

    Nikon szkło lampy tło i co?

  2. #2

    Domyślnie

    szkoda ze na pelnej dziurze robilas, jakby te wlosy po prawej stronie bylo by lepiej widac mogloby byc jeszcze lepiej a tak poza tym elegancko monotematyzm chyba poszedl w zapomnienie na forum, bo jakby nie patrzyl wszystko tu sprowadza sie do robienia zdjec
    Nikon D3s,D800, N14-24f2.8, N35f1.4, N50f1.4, N85f1.4, SB-700,900 i inne graty

  3. #3

    Domyślnie

    fajnie, ale wolalbym więcej buzi i pełniej, a mniej pleców w tym przypadku było by git.
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

  4. #4

    Domyślnie

    Mi się tam podoba tak jak jest.
    kapka gratów

  5. #5

    Domyślnie

    Chyba najlepsze z wszystkich zdjęć Macki Kadr i te włoski, świetne
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez superkomornik Zobacz posta
    Chyba najlepsze z wszystkich zdjęć Macki Kadr i te włoski, świetne
    Ajajajaj... Dziękuju Superkomornik'u

    Poprzednikom także
    Nikon szkło lampy tło i co?

  7. #7

    Domyślnie

    mnie się bardzo widzi, zwłaszcza kolorystycznie
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  8. #8
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Nosek troszkę płonie... ale reszta the best...

  9. #9

    Domyślnie

    Eee tam, bardzo przyjemne zdjęcie.Klimat mnjam.Kolor skóry.. dziwne - pasuje mi. Gdzie te przepalenia.. jak juz aptekarsko chce się sprawdzać to najjaśniejsze piksle są na oczach, a przy 100% powiększeniu oryginału zapewne zobaczymy wszystkie szczegóły. Oczy i oczy potraktujmy jako blik

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NBA Zobacz posta
    Nosek troszkę płonie...

    A guzik prawda
    Nikon szkło lampy tło i co?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •