Close

Strona 135 z 146 PierwszyPierwszy ... 3585125133134135136137145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 341 do 1 350 z 1454
  1. #1341

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    Ale jak by poprawili bufor i AF jeszcze trochę na + w stosunku do 7200 to by było git, a nie musiało by być tam gibanych ekraników, wifi, blutooth, szerokiego pokrycia punktami AF i innych, które są w D500
    Bufor w D7200 jest zły? AF też poprawili więc i tu bym się nie spodziewał za wiele (może na papierze). Myślę, że rację ma m.in Paweł Pawlak i można się spodziewać raczej drobnych usprawnień typu + 0,5fps czy podbicie czułości(dla fotografa) i 4K (dla amatora filmowca). Mam nadzieję, że w nowym body będzie snapbridge i ten patent na kalibrację obiektywów.

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Android w nikonie to byłby spory krok do przodu, możliwości instalowania różnych appek daje takie możliwości że nawet trudno teraz ogarnąć temat, jednak nowy D7xxx to pewnie dopiero początek 2018, wcześniej odświeżenie D3xxx i D6xx.
    . Android? Przewiduję kłopoty ze stabilnością aparatu, wirusy, zawiechy i inne egipskie plagi Między premierą D7000 a D7100 było 2,5 roku, między D7100 a D7200 jedynie 2 lata. Moim zdaniem jest duża szansa, że D7300 zobaczymy na początku przyszłego roku.

    Cytat Zamieszczone przez Perkoz_1 Zobacz posta
    ...Zapewne skończy się to na dodaniu gibanego dotykowego ekraniku...
    Ostrzegam, że jak się to sprawdzi to Cię wycałuję
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 16-06-2016 o 09:37

  2. #1342
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie taki diabłem straszny... obecna stabilność i zabezpieczenia pozwalają zapomnieć o problemach, a możliwość instalowania aplikacji otwiera wielkie możliwości.
    Jednak rozumiem dlaczego żaden producent jeszcze nawet nie ma tego w planach, a to dlatego że szybko model aparatu z androidem wybiłby się w funkcjonalności ponad droższe modele, a możliwości wyciśnięcia co sie da z hardware zagroziłyby pozycji o wiele droższych modeli.
    Przykładowo Expeed 4 jest w D3300, D5300, D5500 ale i tez w D750 i D810, więc jeśli inne rzeczy nie ograniczają to taki android mógłby wymaksować to co się da w tanich aparatach, a to już jest zagrożenie dla zamkniętych systemów fotograficznych.

  3. #1343

    Domyślnie

    Był już jeden Samsung NX z androidem, Nikon też wypuścił małpkę z Antkiem. A co do stabilności to nawet o moim D7100 nie mogę tego powiedzieć bo się od czasu do czasu wiesza. Z robocikiem przewiduję jeszcze większe kłopoty.

  4. #1344

    Domyślnie

    Mysle ze jak by chcieli uruchomic plynnie dzialajacego androida na aparacie to rozmiar by sie powiekszyl dosc znacznie wkoncu gdzies by musieli upchnac przegrzewajace sie podzespoly czy tez 3-4 gb ramu nie mowiac juz o kamerce do Selfie xD

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  5. #1345

    Domyślnie

    Jestem też ciekawy czy programiści byliby zainteresowani tworzeniem aplikacji na aparaty fotograficzne. Tą są jednak specyficzne urządzenia i mogłyby być spore problemy z kompatybilnością. Pod sklep googla mam podpięte z osiem urządzeń i spora część aplikacji jest niedostępna na części z nich. Z aparatami chyba też nie byłoby łatwo. Wydaje mi się, że o wiele łatwiej jest zarobić tworząc aplikację na smartfony i tablety niż na aparaty. Z kolei producentom takim jak Nikon chyba średnio by się opłacało wrzucać do sklepu apki podnoszące funkcjonalność aparatów. Wolą zarabiać na upgrade'ach hardware'owych.

  6. #1346

    Domyślnie

    Moim zdanie aplikacje byly by latwo dostepne jesli aparat by posiadal procesor od snapdragona jednak na uklad od nikona raczej nikt by nie chcial programowac aplikacji ze wzgledu na maly rynek zbytu + brak polaczenia z internetem = brak zarabiania na reklamach bezplatnych aplikacji

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

  7. #1347

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Bufor w D7200 jest zły? AF też poprawili więc i tu bym się nie spodziewał za wiele (może na papierze). Myślę, że rację ma m.in Paweł Pawlak i można się spodziewać raczej drobnych usprawnień typu + 0,5fps czy podbicie czułości(dla fotografa) i 4K (dla amatora filmowca). Mam nadzieję, że w nowym body będzie snapbridge i ten patent na kalibrację obiektywów
    nie pisałem, że jest zły ale zawsze można poprawić jeszcze bardziej skoro od 7100 do 7200 mogli to od 7200 do następcy też mogą (albo i nie
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  8. #1348

    Domyślnie

    Widać zupełnie puszczają wam wodze fantazji...

    Nawet gdyby powstała lustrzanka z jakimś systemem, to tylko idiota zrobił by to tak, aby system zarządzał aparatem... I tylko gadżeciarz kupiłby taki aparat, ale nie po to aby robić zdjęcia, ale tylko po to aby się nich chwalić...

    Gdyby taki aparat powstał to system byłby tylko i wyłącznie dodatkiem do aparatu... co najwyżej można by korzystać z dodatków przy LV, ale aparatem i tak zarządzałby by dedykowane do tego podzespoły.
    A co do powiększania - absolutnie nie widzę ku temu przesłanek. Mój telefon (Nexus 5) w ogóle się nie grzeje i działa w pełni płynnie. 3-4GB RAM też zbędne. Do dobrze przygotowanego systemu wystarczy 1GB.

    A co do programowania - widać, że nawet nie macie zielonego pojęcia co siedzi w waszych aparatach... są tam dokładnie takie same procesory jak w waszych komórkach...
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  9. #1349

    Domyślnie

    Gonzo, wyluzuj To tylko temat w którym się wróży z fusów. A wracając do D7300. Podsumujmy: dadzą gibany ekranik, 4k, lepszy Af i większy bufor. Ja dodam od siebie + 0,5 fps w stosunku do D7200 a do tego +1 fps z atomową baterią w gripie i mamy D500 bis za połowę ceny

  10. #1350

    Domyślnie

    ^^ tak tylko w sumie po co gibany ekranik? Więc może jeszcze taniej?
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

Strona 135 z 146 PierwszyPierwszy ... 3585125133134135136137145 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •