Tez jestem ciekawy, Kulten nie daj sie prosić![]()
Szukaj
Bo użyjemy siły![]()
No dobra ale Piotrek musi mi wybaczyć, że tutaj zamieszczę bo nie chciałbym zakładać nowego wątku. No to zapraszam na pożarcie
:
EE, cos jest w tym zdjęciu, fajne te drzewko z tymi wrośniętymi gałęziami.
Chciałeś coś w stylu Stawiarza (ostatnio miał serie portretów drzew)?
Dobrze to widzieć, pokazałeś ludzką twarz ;]
Widziałem to zdjęcie. Napisałem, że mi się podoba i że nieco odbiega od charakteru Twoich prac.
To kto następny wrzuca gniota ?![]()
Zmieniliście Autorowi wątek na "terapeutyczny"![]()
No moje też są na forum obecne więc chyba nie musze tu dodawać![]()
Pozdrawiam: Camrak
Down Under - the place to be!
No to pojechałeś,to nawet większy bałagan niż dla mnie za duży.....![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami