Witam !
Kolejna fotografia z roztoczańskich krain...
Zapraszam
pozdr!, P.
Szukaj
Witam !
Kolejna fotografia z roztoczańskich krain...
Zapraszam
pozdr!, P.
Na tle poprzednich Twoich dobrych prac ta jakas troche zabałaganiona/przypadkowa - no nie leży mi tematycznie/kadrowo/postprodukcynie, O!
Pozdrawiam: Camrak
Down Under - the place to be!
Musze zgodzić się z poprzednikiem, zdjęcie wygląda trochę jak pierwszy pstryk nowego uzytkownika Sony Alpha 330, przepraszam, tak mi się skojarzyło ;/ Szanuje Cie za inne Twoje zdjęcia, ale to zupełnie do mnie nie trafia.
Nie rozumiecie prawdziwej sztuki![]()
A teraz serio: failure experiment![]()
Piotrku, to tak trochę jak moje drzewko na DA ostatnio ale szybko je usunąłem.
Kulten powiedz a co tami dawaj gniota na forum
![]()
Skontaktuj się z nami