Witam
zapodaję do oceny jaszczurke którą przypadkowo spotkałem.
Mam jeszcze prośbę, czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tej jaszczurki bo nie wiem czy jest to jaszczurka zwinka czy jaszczurka żyworódka.
Szukaj
Witam
zapodaję do oceny jaszczurke którą przypadkowo spotkałem.
Mam jeszcze prośbę, czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tej jaszczurki bo nie wiem czy jest to jaszczurka zwinka czy jaszczurka żyworódka.
D 70s + nikkor AF-S 18-70mm f3,5-4,5 + sigma 70-300mm APO DG f4-5,6 + nikkor 50mm f1/8D + Tamron 90mm f2,8 + SB 600 + NANEU Pro ALPHA
http://szelak.myjalbum.net/Gallery/index.html
Skontaktuj się z nami