Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Nikkor 55-200mm f/4-5.6G VR- najlepsze zdjecia, bez komentarzy

    Witam! Postanowilem zalozyc nowy watek dotyczacy szkla 55-200 VR Zachecam do wrzucania swoich fotek.
    Ponizej zdjecia na przyslonie 6.3, reszta danych w exifach

    1.

    2.

    3.

    4.

  2. #2

    Domyślnie

    Dziękuje za zdjęcia. Przymierzam się do zakupu tego właśnie szkła do mojego D60.
    N

  3. #3

    Domyślnie

    Do D60? Nie będzie działał AF. Poza tym szkiełko bardzo fajne - miałem i w sumie za wiele nie popstrykałem, bo kupiłem zaraz S50-150. Ale ten Tamron bił na głowę swoją ceną i jakością wszystko, kiedy chodził nowy za ok. 200zł.
    Trochę puszek i szkiełek

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carolco Zobacz posta
    Do D60? Nie będzie działał AF.

    Jak to nie będzie działał AF jeśli o ile dobrze pamiętam to szkło jest kitem? a nawet jesli nie jest kitem to ma wbudowany silnik AF choć to szkło mozna było kupic razem z 18-55 i D60
    Również pod koniec sierpnia będe nabywał to szkło.
    a mógłbyś napisać coś jeszcze o VR i jak szybko ostrzy.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Carolco Zobacz posta
    Do D60? Nie będzie działał AF.
    Ale taki obiektyw Nikon AF-S 55-200 f/4.0-5.6 G DX VR IF-ED ma silnik autofokusa. Oznaczenie AF-S. Oznaczenia obiektywów patrz TU.

    Opis ze strony: Wysokiej jakości niewielki obiektyw do formatu DX z 3,6-krotnym zoomem wyposażony w najnowszy system redukcji drgań (VR) oraz silnik ultradźwiękowy (SWM) firmy Nikon.

    Edit:
    No to razem napisaliśmy posta. I ja się podłączę z pytaniem o VR.
    N

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    ciut wieksze niz regulamin, ale lepiej bedzie widac i sorry za ramki, ale zywcem z domowego albumu




    ".....a nie mowilam ci, ze Nikonami robi sie najlepsze zdjecia? To musiales kupic tego gownianego canona i sam sie o tym przekonac....." malżonka, listopad 2009

  8. #8

    Domyślnie

    Moje stare amatorskie pstryki, obiektyw mam juz chyba 2 rok, wg mnie ostrzy dosc w porównaniu z kitem 18-55GII. Ostatnio w torbie zawital 35 f/1.8G i wydaje mi sie ze jest porownywany lub nawet ciut szybszy od tej 35.
    Zabardzo nie wiem co napisac o VR, działa dosc skutecznie i czesto ratowala zdjęcia

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.

    Ostatnie zdjęcie wołane w trybie expresowym, wiec prosze o wyrozumialosc ;P
    D700 | S15-30mm f/3.5-4.5 | N50 f/1.4D | N105VR | N70-300VR

  9. #9

    Domyślnie

    To teraz ja wgrywam kilka fotografii zrobionych tym szkłem.
    Mam ten obiektyw od niecałego roku i zdecydowanie polecam
    1.
    ----------
    2.
    ----------
    3.
    ----------
    4.
    Ostatnio edytowane przez ozi1024 ; 06-08-2009 o 10:22

  10. #10

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego moje zdjęcia się nie wyświetlają, na serwerze nadal są, więc nie wiem w czym jest problem:/

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •