Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Nikkor 35 f/2D - najladniejsze zdjecia, bez komentarzy

    Witam jest kilka wątków podobnych w dziale portretów ale chciałbym obejrzeć to w wykonaniu 35tki w wersji f2. Nie będę ukrywał że chciałbym obejrzeć kadry z pełnej klatki - analog, cyfra. Oczywiście proszę o wszystkie foty nawet z dx. Po prostu brak fot z tego szkła i tyle. Niech nikt nie pisze że ich pełno np na PBase itp. Tamte wątki najładniejszych zdjęć cieszyły się raczej wielką popularnością choćby to miało oznaczać tylko samych oglądających No więc jak, pokaże ktoś coś? Zależy mi na tym bo wielu dobrych i znanych tu zachwala te szkło na FF i sam chcę je zakupić. Wiadomo że nawet po kilku sesjach dopiero szkło może mile zaskoczyć w pewnych określonych warunkach więc nie mam innego pola do przetestowania niż obcykani forumowicze Miło by było jak by się parametry zdjęcia znalazły obok. Pozdrawiam i zapraszam

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piorut Zobacz posta
    Znam ten wątek dobrze i jest on baaaardzo dużyyyyy i rozległy. Proszę tylko o zdjęcia i proszę moda o usuwanie zbędnych wpisów. Chyba że wszystkim wystarczy wątek ten który podał kolega i nie mają ochoty obejrzeć co poczynają koledzy tym szkłem w wątku bez komentarzy. Jeśli jest o 85mm to czemu nie o 35mm. A więc kto pierwszy się odważy? Może Zbigniew coś nowego tu wetknie na rozluźnienie

  4. #4

    Domyślnie

    Zawsze masz jeszcze Flickr i grupy typu Nikkor 35mm. Wg mnie zdjęć jest całkiem sporo. Możesz popatrzeć u mnie na Flickr - ale to tylko DX.
    Aparaty, szkła i ja

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez michalus Zobacz posta
    Zawsze masz jeszcze Flickr i grupy typu Nikkor 35mm. Wg mnie zdjęć jest całkiem sporo. Możesz popatrzeć u mnie na Flickr - ale to tylko DX.
    Albo nie potrafię albo nie chodzi mi twój link do twego flickr. Inna sprawa to, to że nie tylko ja chciałbym obejrzeć zdjęcia z tego szkła widząc ilość odwiedzin w tak krótkim czasie. Kto pierwszy się odważy? Jeśli w końcu ktoś z forumowiczów zapoda coś i zacznie się wstawianie zdjęć proszę moda o usunięcie wszelkich innych wpisów.

  6. #6

    Domyślnie

    A nie lepszy bylby watek ze zdjeciami i tylko zdjeciami z 30-35 roznych firm?tylko z obwiaz podpisem co za szklo i format

  7. #7

    Domyślnie

    nie wiem dlaczego ludzie są przeciwni tutaj takim wątkom.
    ja uważam, że super by było, jakby każde szkło miało swój wątek. (coś a'la "małe prezentacje" maria, tylko że każdy by wrzucał)
    właśnie też fajne jest założenie z tytułu - najładniejsze zdjęcia. Każdy z nas ma na tyle poczucia estetyki, że jakiegoś "totalnego gniota" nie wrzuci. Ja z chęcią zaglądałbym do takich wątków.
    D200, T12-24/4, N35,50,85/1.8, N60/2.8D, SY85/1.4, S70-210/2.8, TC16A, SB-800
    Soligor 28/2.8, MIR 35/2, Helios 50/2, Jupiter 135/3.5

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez karabud Zobacz posta
    A nie lepszy bylby watek ze zdjeciami i tylko zdjeciami z 30-35 roznych firm?tylko z obwiaz podpisem co za szklo i format
    Można było by i tak to zrobić. Myślę jednak że pojawiło się już sporo wątków odnośnie zdjęć bez komentarza. Jest samyang, nawet 55-200vr. Z tego tez powodu myślę że modzi postanowią zrobić może jakieś miejsce dla zbioru wszystkich wątków dla zdjęć bez komentarza. Wtedy było by wszystko już przygotowane. "Tylko przerzucić" Osobiście chciałem troszkę wskrzesić te stare szkiełko aby ktoś pokazał na co je stać na FF. A jeszcze lepiej fotografia ludzi tym szkłem. Ale jeśli modzi nic nie kombinują w tym zakresie i wola innych też była by taka. To pomysł zrobienia wątku 30-35mm bez komentarza jest niezły. Oczywiście krótki koment z czego i na czym

  9. #9

    Domyślnie

    Myślę że fajnie by właśnie było żeby była jakaś zakładka/folder z takim prezentacjami - przyklejanie zabiera cenne miejsce w działach a dwa, że nie każdego interesuje aktualne przeglądanie tego na bieżąco po za tym tak to można by w tym folderze mieć faktycznie wątki pod konkretne szkła i nie zapychało by to reszty forum
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz888 Zobacz posta
    Myślę że fajnie by właśnie było żeby była jakaś zakładka/folder z takim prezentacjami - przyklejanie zabiera cenne miejsce w działach a dwa, że nie każdego interesuje aktualne przeglądanie tego na bieżąco po za tym tak to można by w tym folderze mieć faktycznie wątki pod konkretne szkła i nie zapychało by to reszty forum
    wystarczy zrobic jeden przyklejony post z odnosnikami do wszystkich tego typu tematow

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •