Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie nikon D80 prośba

    Witam serdecznie,posiadam aparat nikona D80 z oprogramowaniem jeszcze 1.00 mam pytanie czy ktos posiada nowsze oprogramowania bo w zaden sposób nie moge nigdzie znależć oprogramowań 1.01 oraz 1.10 ani na stonie nikona ani na innych stronach,bardzo bym prosił jezeli ktoś ma te oprogramowania o przesłanie mi na skrzynke [email protected] z góry dziękuje

  2. #2

    Domyślnie

    Lepiej w każdym dziale zadaj to pytanie
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=108368
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #3

    Domyślnie

    witam pana gadułe,wiem że powinienem pytać tylko w dziale "oprogramowania"ale wie pan jak to jest,lepiej zapytać w dwóch niz wcale

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpwt Zobacz posta
    Lepiej w każdym dziale zadaj to pytanie
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=108368
    Teraz wiem skąd aż tyle postów masz! I przymiotnik gaduła .

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kalmar Zobacz posta
    Teraz wiem skąd aż tyle postów masz! I przymiotnik gaduła .
    Wiesz, to forum jest tak straszne, że możesz dokładnie sprawdzić dlaczego jestem "gaduła" i co dokładnie pisałem. W profilu użytkownika masz dostęp do wszystkich postów

    Cytat Zamieszczone przez adam1973 Zobacz posta
    wiem że powinienem pytać tylko w dziale "oprogramowania"ale wie pan jak to jest,lepiej zapytać w dwóch niz wcale
    Ja osobiście nie jestem pewien, w którym dziale, ale jestem pewny że raz wystarczyło by zadać to pytanie.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  6. #6

    Domyślnie

    ok,zapamietam na przyszłość i dziekuje za odpowiedzi w dziale"oprogramowania" na moje pytanie

  7. #7

    Domyślnie

    [QUOTE=mpwt;1396567]Wiesz, to forum jest tak straszne, że możesz dokładnie sprawdzić dlaczego jestem "gaduła" i co dokładnie pisałem. W profilu użytkownika masz dostęp do wszystkich postów

    ok"

  8. #8

    Domyślnie

    Cała strona treści a odpowiedzi brak
    Adam tu: http://nikoneurope-pl.custhelp.com/a...ail/a_id/25893
    masz link do softu
    a tu: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=48564
    do obszernego wątku na ten temat w którym notabene udziela się kolega mpwt :
    http://forum.nikon.org.pl/showthread...=48564&page=12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •