Szukaj
3 najlepiej wyszła. 1, 2 i 4 za mocno lampa z tyłu i średnio to wygląda. O kadrach nie piszę bo miało byc o błyskaniu.
Na 4 jakiś taki nienaturalny kolor. Bardzo mi sie podoba nr 2.
efekt tego rozjasnienia z tylu byl zamierzony
co do 4 to nie mialem pewnosci czy dawac bo to byl eksperyment szopowy i jak widac wyszedl jak wyszedl
stad moje pytanie o swiecenie bo nastawilem sie glownie na sprawdzian radzenia sobie laczenia blysku z zastanym i samego blysku
Bardzo przyjemna trójka, natomiast na czwórce coś się stało z obróbką![]()
NEX 5N i M42
"Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."
mam pytanko bo kilka osob zwrocilo uwage ze na 1. prawa strona jest zbyt ciemna co powoduje ze zaczynam watpic w moj lcd kalibrowany na poczatku roku![]()
ja przystaję do tego że prawa strona jest ciemna na 12 jak juz wiesz bardzo mi się podoba i nie uwazam aby światlo z tyłu było za mocne
na 4 pojechałeś strasznie z obróbką i średnio to wygląda
![]()
http://facebook.com/fotomagik
D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół
Skontaktuj się z nami