Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ania

  1. #1

    Domyślnie Ania

    wszelkie uwagi odnosnie blyskania mile widziane

    1.

    2.

    3.

    4.

  2. #2

    Domyślnie

    3 najlepiej wyszła. 1, 2 i 4 za mocno lampa z tyłu i średnio to wygląda. O kadrach nie piszę bo miało byc o błyskaniu.

  3. #3
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 303

    Domyślnie

    Na 4 jakiś taki nienaturalny kolor. Bardzo mi sie podoba nr 2.

  4. #4

    Domyślnie

    efekt tego rozjasnienia z tylu byl zamierzony

    co do 4 to nie mialem pewnosci czy dawac bo to byl eksperyment szopowy i jak widac wyszedl jak wyszedl

    stad moje pytanie o swiecenie bo nastawilem sie glownie na sprawdzian radzenia sobie laczenia blysku z zastanym i samego blysku

  5. #5
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 303

    Domyślnie

    Aaaaa to przepraszam

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo przyjemna trójka, natomiast na czwórce coś się stało z obróbką
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  7. #7

    Domyślnie

    mam pytanko bo kilka osob zwrocilo uwage ze na 1. prawa strona jest zbyt ciemna co powoduje ze zaczynam watpic w moj lcd kalibrowany na poczatku roku

  8. #8

    Domyślnie

    ja przystaję do tego że prawa strona jest ciemna na 1 2 jak juz wiesz bardzo mi się podoba i nie uwazam aby światlo z tyłu było za mocne na 4 pojechałeś strasznie z obróbką i średnio to wygląda
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •