Close

Strona 4 z 29 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 288
  1. #31

    Domyślnie

    hmm...nie jestem za bardzo biegły w lightroom'ie zainstalowałem go, zaimportowałem zdjęcia, wgrałem presety..teraz gdzie je wygrzebać w programie?
    Pozdrawiam
    Tomek

  2. #32

    Domyślnie

    W lewym menu - masz tam kilka rozwijanych list - np. historię i presety (użytkownika Cię interesują).

  3. #33

    Domyślnie

    rzeczywiście, dziękuję za podpowiedź.
    Pozdrawiam
    Tomek

  4. #34

    Domyślnie

    nie ma żadnych newsów?

  5. #35

    Domyślnie

    www.agastudio.pila.pl/preset.zip paczka presetów które udało mi się zebrać.Trochę bez ładu i składu ale do potestowania.Niektóre sie dublują.Pozwoliłem sobie dołączyć w osobnych folderach ustawienia zapodane wcześniej w tym wątku przez naszych kolegów.Myślę, że nie będą mieli nic przeciwko.

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tito Zobacz posta
    nie ma żadnych newsów?
    Po weekendzie postaram się przygotować paczkę stylizowaną na hdr.

  7. #37

    Domyślnie

    Cały czas to jeszcze nie to co chciałbym uzyskać, ale jako _v1 mogę już podlinkować.
    Oczywiście tak mocne podciąganie odbija się już na jakości, ale nieraz nie ma wyjścia.
    Pseudo HDR.



    .

  8. #38
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Tu i tam...
    Posty
    230

    Domyślnie

    widze ze ktos był w "okolicach" na stilo pozdrawiam ))

    jedna z fajniejszych latarni na srodkowym wybrzezu...

  9. #39
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    woj.Łódzkie
    Posty
    197

    Domyślnie

    Nie będę zakładał nowego wątku, może pomożecie mi. W LR2 wprowadziłem w kadrowaniu złe wymiary kadru (przez "enter custom") Oczywiście wyświetlają mi się przy kadrowaniu cały czas... Wprowadziłem ich kilka (Wszystkie źle ) jak mogę je zlikwidować? NIe mogę ich wyrzucić... Szukam i ciemność mnie ogarnia.
    F, D, SB i conieco do nich

  10. #40

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yozz84 Zobacz posta
    widze ze ktos był w "okolicach" na stilo pozdrawiam ))
    jedna z fajniejszych latarni na srodkowym wybrzezu...
    Kiedyś jesienią wyskoczyłem w tamte okolice odpocząć w weekend. Fotka latarni była bardziej wycieczkowa, ale chciałem teraz sprawdzić ile informacji da się wyciągnąć przy jednokrotnym wywołaniu NEF'u. Niestety sama latarnia była w ten dzień zamknięta... a szkoda bo miałem ochotę na nią wejść.
    Cytat Zamieszczone przez Klatka Zobacz posta
    Nie będę zakładał nowego wątku, może pomożecie mi. W LR2 wprowadziłem w kadrowaniu złe wymiary kadru (przez "enter custom") Oczywiście wyświetlają mi się przy kadrowaniu cały czas... Wprowadziłem ich kilka (Wszystkie źle ) jak mogę je zlikwidować? NIe mogę ich wyrzucić... Szukam i ciemność mnie ogarnia.
    Hmm nie wiem gdzie je można wyrzucić, ale LR pamięta chyba tylko 5 ostatnio wprowadzonych własnych wymiarów przekadrowania.

Strona 4 z 29 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •