Close

Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 288
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Pewnie się zbłaźnię, ale co tam... Tych presetów da się jakoś używać także z ACR? Czy tylko LR?
    Z tego co wiem niestety nie ma takiej możliwości (chyba, że się coś zmieniło).
    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    wrzucaj smialo, dla mnie sie podobaja
    tylko trzeba w koncu zaczac ich uzywac
    Dzięki. Używanie to podstawa, ogląda się dopiero efekty.
    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    (...) Jak sprawdzę, to skomentuję jak działają.
    Cały czas liczę na krytykę.
    Ostatnio edytowane przez everyman ; 31-07-2009 o 17:23

  2. #22

    Domyślnie

    Świetna sprawa. Do photoshopa akcje również polecam.
    fordclubpolska.org

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bartek-Kacper Zobacz posta
    Świetna sprawa. Do photoshopa akcje również polecam.
    Ale podane tu presety są do LR...
    MarcinWilk

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    Ale podane tu presety są do LR...
    ale kolega napisał, że poleca RÓWNIEŻ presety do PS - oświadczając, że nie jesteśmy skazani tylko na Lightrooma ;P

    everyman, dzięki bardzo za temat i za sky'a o to mi właśnie chodziło
    D5 | D850 | D810 | D800 | AF-P N10-20VR | N24-70G ED | N24-70E VR| N24/1,8G ED | N50/1,8G | N85/1,8G | N70-200/2,8E VR | N200-500/5,6E VR | N300/2,8G VRII | N400/2,8E FL | N500/4G VR | N600/4G VR | TC x1,4 III | TCx1,7 II | TCx2,0 III | SB-300 | SB-700 | 4 nogi Manfrotto + 498RC4

  5. #25

    Domyślnie



    Nie wiem co mnie strzeliło, żeby pokombinować z zafarbami i niskim kontrastem... przyda się do czegoś?



    .

  6. #26

    Domyślnie

    Eksploruję sobie zasoby PH i niektóre presety naprawdę na wiele pozwalają. Oczywiście trzeba pokręcić też samemu i łatwo jest przegiąć, ale czasami dają one niespodziewane rezultaty. Kręciłem przy zdjęciu koleżanki (zrobione prawie w południe słonecznego dnia) i nie wiedziałem co zrobić - aż wpadł mi w ręce preset o nazwie 300 - naprawdę ciekawy efekt. Pokazywałem już zdjęcie w wątku o błyskaniu.


  7. #27

    Domyślnie

    Ze tak zapytam gdzie wkleic te presety zeby one działały?
    Nikon D3s,D800, N14-24f2.8, N35f1.4, N50f1.4, N85f1.4, SB-700,900 i inne graty

  8. #28

    Domyślnie

    Albo do katalogu User Presets w Dane Aplikacji/Adobe/Lightroom/ albo, co łatwiejsze, klikając w LR przy rozwijanej liście presetów przycisk oznaczony symbolem plusa i wskazując na plik z presetem - wtedy LR doda preset i sam skopiuje do wymienionego katalogu.

  9. #29

    Domyślnie

    Dzieki Zbigniew juz działa
    Nikon D3s,D800, N14-24f2.8, N35f1.4, N50f1.4, N85f1.4, SB-700,900 i inne graty

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Wg mnie to są tylko presety do LR. Właściwie templaty - mają w rozszerzeniu zresztą .lrtemplate.
    Hint:
    .lrtemplate - to plik tekstowy zawierajacy metadane opisujace wartosci poszczegolnych suwaczkow, etc w LR.
    Jesli nie da sie wprost - otworzyc w notatniku i obejrzec poszczegolne wartosci i sprobowac zmapowac sobie je na wartosci suwaczkow w ACRze, moze w ten sposob cos sie ugra
    Triale do PSa i LRa juz mi sie pokonczyly wiec nie sprawdze niestety tego.

Strona 3 z 29 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •