http://www.allegro.pl/item693934117_...t0540_549.html
Witam,
Znalazlem cos takiego? czy warto w to inwestowac?
Szukaj
http://www.allegro.pl/item693934117_...t0540_549.html
Witam,
Znalazlem cos takiego? czy warto w to inwestowac?
Ostatnio edytowane przez Adams ; 28-07-2009 o 13:18
warto....drukujesz prawie za darmo ale kalibracja po zalaniu obowiazkowa...uzywalem tego z R1400
Skontaktuj się z nami