Cytat Zamieszczone przez nimnull Zobacz posta
...Mam jeszcze jeden kadr, inna wersja jedynki. Co o tym sądzicie?...
Sądzę, że jest to lepsza wersja jedynki... Poza tym, wybieram trzecie ujęcie...

T_P_