Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: mniam;) Ricoh

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez EuroLiberty Zobacz posta
    Sklep? Chyba sklepy. Może jakiś sklep prowadzi taką politykę, ale trzeba sobie wybrać taki, któremu Polska nie śmierdzi. Dwa tygodnie temu odebrałem paczkę dostarczoną przez DPD. Mam nadzieję, że zachodniopomorskie nie zostało jakimś traktatem, bez mojej wiedzy przyłączone do Rzeszy
    Jak ostatnio patrzyłem na oferty z DP1 to wszystkie aparaty (czy to na aukcjach czy na kup teraz) były sprzedawane przez jeden sklep który nie wysyła do Polski. Być może się to zmieniło.
    Nikon Z6 II, 14-30/4S, 24-120/4S, 50/1.8S, 85/1.8S, 50/2.8MC, 40/2, Tamron 70-180/2.8 G2
    Fuji S5 Pro, 35/2D, 50/1.4D

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mathu Zobacz posta
    Jak ostatnio patrzyłem na oferty z DP1 to wszystkie aparaty (czy to na aukcjach czy na kup teraz) były sprzedawane przez jeden sklep który nie wysyła do Polski. Być może się to zmieniło.
    Tak pierwszy lepszy, bo szukać mi się nie chce http://cgi.ebay.de/SIGMA-DP1-Digital...86.c0.m14#shId

    Wysyłają nawet do miejsc, których Stwórca się wstydzi.
    ...jestem arogancki, kłótliwy, zarozumiały oraz próżny... to tylko część moich zalet : )...

    ...życie, to podróż, nie cel...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •