Witam
Jak, to mówią nie którzy fotografowie w studio, iż wolą Kanona gdyż widzi świat w żółci, a Nikosia nie, bo świat w czerwieni widzi. No i tutaj zaczyna się mój problem. Każde zdjęcie zrobione na Auto WB jest przepalone czerwonością - jest to taka oczo-waląca czerwień. Owszem w Photoshopie da się to wykluczyć bawiąc się HUE/Saturation. Nefy są ok pod względem czerwieni (to normalne) Ale teraz pytanie do was forumowicze, jak, ale to dosłownie jak ustawić moją D80 aby nie tworzyła zagrożenia czerwonością dla oczu? Bardzo proszę o pomoc
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami