Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: W Kukurydzy...

  1. #1

    Domyślnie W Kukurydzy...

    Sianokosy nie za bardzo przypadły do gustu więc zgodnie ze wskazówkami podjąłem kolejną próbę
    Efekty poniżej:

    1
    2
    3
    4
    [/IMG]

    No i Bonus

    5
    6
    D80,grip,Sigma 24-70 f2,8, N 80-200 f/2,8 D ED, SB-800,Manfrotto 055 PROB,kenko 2x

  2. #2

    Domyślnie

    wszystko pieknie moiim zdaniem tylko na zdjęciach 4 i 5 modelka niepotrzebnie naprężyła stopę, trochę nienaturalnie to wygląda, jakby była spięta
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  3. #3

    Domyślnie

    swietne nic dodać nic ująć ! Jakim szkłem robione ?
    www.monikowska.pl
    blog.monikowska.pl
    Kanon fotografii to Nikon

  4. #4

    Domyślnie

    Nikkor 80-200 f2,8. Tak na marginesie super szkiełko
    D80,grip,Sigma 24-70 f2,8, N 80-200 f/2,8 D ED, SB-800,Manfrotto 055 PROB,kenko 2x

  5. #5
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 303

    Domyślnie

    6 wymiata A z pozostałych ja stawiam na 3

  6. #6
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Rzeczywiście #6 jest jedyne w swoim rodzaju. Ale reszta też nie gorsza. Prześliczna dziewczyna. Trójka najładniejsza. Ale i reszta jest bardzo dobra.

  7. #7

    Domyślnie

    gdyby na 4 modelka patrzyła w obiektyw byłoby rewelacyjne foto. Wszystko co pokazałeś jest bardzo dobre. pozdrawiam
    D..., F... i cała masa szkła

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •