Szukaj
wszystko pieknie moiim zdaniemtylko na zdjęciach 4 i 5 modelka niepotrzebnie naprężyła stopę, trochę nienaturalnie to wygląda, jakby była spięta
![]()
http://facebook.com/fotomagik
D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół
swietne nic dodać nic ująć ! Jakim szkłem robione ?
Nikkor 80-200 f2,8. Tak na marginesie super szkiełko![]()
D80,grip,Sigma 24-70 f2,8, N 80-200 f/2,8 D ED, SB-800,Manfrotto 055 PROB,kenko 2x
6 wymiataA z pozostałych ja stawiam na 3
![]()
Rzeczywiście #6 jest jedyne w swoim rodzaju. Ale reszta też nie gorsza. Prześliczna dziewczyna. Trójka najładniejsza. Ale i reszta jest bardzo dobra.
gdyby na 4 modelka patrzyła w obiektyw byłoby rewelacyjne foto. Wszystko co pokazałeś jest bardzo dobre. pozdrawiam
D..., F... i cała masa szkła
Skontaktuj się z nami