Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Marta - Pani Doktor :)

    A to jeszcze ze starszej sesji, mogą więc "nie trzymać poziomu" hehe Ale zdecydowałem się poddać je waszej krytyce

    1. 2.
    a jako bonus Kasia z Warszawy

    3.
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  2. #2
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 166

    Domyślnie

    Chyba źle sie czuje, gdzie ta śliczna pani doktor przyjmuje? Nie boje sie igieł

    Zdecydowanie jedyneczka

  3. #3

    Domyślnie

    remiksson zaczalem byc wiernym fanem twoich postow. uwielbiam ogladac twoje fotki bo maja charakter. Na 3 ( moze sie czepiam) ale wydaje mi sie ze twarz jest za bardzo wygladzona. a ta poza tym switnie
    Nikon D3s,D800, N14-24f2.8, N35f1.4, N50f1.4, N85f1.4, SB-700,900 i inne graty

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez perek83 Zobacz posta
    remiksson zaczalem byc wiernym fanem twoich postow. uwielbiam ogladac twoje fotki bo maja charakter. Na 3 ( moze sie czepiam) ale wydaje mi sie ze twarz jest za bardzo wygladzona. a ta poza tym switnie
    Dziekuje Ci bardzo, nic tak nie podbudowuje jak rzesza wiernych fanów hehe
    Najlepsze jest to, że w zdjęciu Kasi z Warszawy nie gładziłem skóry ani trochę, może trochę za jasno jest przedstawiona i dlatego to złudzenie blurowania.
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  5. #5
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Jedynka pierwsza klasa. Absolutnie pierwsza klasa.
    Reszta ok, ale sporo z tyłu za jedynką.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Jedynka pierwsza klasa. Absolutnie pierwsza klasa.
    Reszta ok, ale sporo z tyłu za jedynką.
    Dokładnie tak.
    PS. Przyłączam się do fanclubu

  7. #7

    Domyślnie

    Jedynka rzeczywiście świetna, choć dwa elementy stroju bym usunął/schował. Dwójka zbyt sztuczna, a trójka znów bardzo dobra. Świetna by była, gdyby modelka nie sidziała na wprost nas tylko bokiem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •