Druga seria z Natalią z warsztatów NKP: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=104069
Sporo podobnych ujęć, ale jakoś nie mogłem się zdecydować, więc pozostawiam wybór Wam.


1.


2. __________ 3. __________ 4. __________ 5.



6. __________ 7. __________ 8. __________ 9.


set1: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?p=1389962
Pozdrawiam