Zgadzam się absolutnie co do stanika. W 100%. Ale niestety takie czasy i nic się nie poradzi. Albo się ma do czynienia z profesjonalną sesją i profesjonalną modelką, albo ma się do czynienia ze stanikiem. Albo albo.
Za moich czasów, w latach 80-tych było prościej. Młode dziewczyny po prostu nie nosiły stanika. I to było piękne.
Ale co było minęło. Dobra lata się skończyły....
A nie poprosisz dziewczyny amatorki w amatorskiej sesji aby zdjęła stanik. Bo skończy się sesja. Jeśli nie gorzej...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami