Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Ciemnooka

  1. #31
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Zgadzam się absolutnie co do stanika. W 100%. Ale niestety takie czasy i nic się nie poradzi. Albo się ma do czynienia z profesjonalną sesją i profesjonalną modelką, albo ma się do czynienia ze stanikiem. Albo albo.
    Za moich czasów, w latach 80-tych było prościej. Młode dziewczyny po prostu nie nosiły stanika. I to było piękne.
    Ale co było minęło. Dobra lata się skończyły....
    A nie poprosisz dziewczyny amatorki w amatorskiej sesji aby zdjęła stanik. Bo skończy się sesja. Jeśli nie gorzej...

  2. #32

    Domyślnie

    Ależ ja nie jestem przeciwnikiem staników. Często są one bardzo korzystne i dzieki nim widzimy o wiele ładniejsze kształty. Ale nie lubię jak się odcinają, są przesadnie widoczne, zabezpieczone drutami kolczastymi i żelbetonowym szkieletem. Do tego zawsze muszą mieć wpijające się w ciało ramiączka w najmniej oczekiwanym kolorze.

  3. #33
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 303

    Domyślnie

    Czyli trzeba zacząć robic akty, nie będzie staników

  4. #34

    Domyślnie

    Oj, chłopaki, nie sposób się z Wami nie zgodzić... Też wolałbym, żeby staników nie było
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •