Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Torba- ale jaka ?

    Witam, jaką możecie mi doradzić torbę na D80 z gripem i z podpiętym nikonem 70-200 ?
    Chciałbym żeby się zmieścił w torbie jeszcze nikon 18-70, 35 1.8 i sb 800 a do tego żeby do bocznej kieszeni zmieściło się składane krzesełko (takie używane przez wędkarzy - takie w tym stylu: http://allegro.pl/item692815475_krze...adane_f12.html) i monopod.

    Myślałem o czymś z firmy Lowepro albo Tamrac tak do 250-300 zl. Co polecicie ?

  2. #2

    Domyślnie

    mam nieodparte wrażenie, że za chwilę będziesz chciał tam dorzucić jeszcze słoiczek z robakami, teleskopową wędkę, 2 puszki piwa i coś tam jeszcze. W takim przypadku musisz mieć torbę przepastną jak paszcza ryby, która Ci się kiedyś tam zerwała a 3 stówy na taką nie wystarczą. Oj bardzo bardzo nie wystarczą
    d7000 + N17-55/2.8 + N70-300VR + N35/2 + SB900 + frotka

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam Lovepro Nova 2AW. D80 mieści się z gripem o obiektywem klasy Tamron 70-300, aczkolwiek mieści się tak, że torba się ledwie zamyka, więc chyba niestety jest trochę za mała (przez grip). Torba jest moim zdaniem rewelacyjna - pomimo że jest ciutkę za ciasna.
    MKL (Fotoblog)
    – Co jest?!
    – Nic, panie kierowniku! Oczko mu się odlepiło. Temu misiu.

  4. #4

    Domyślnie

    Mam Lovepro Nova 5. Mieści się D300 z gripem + N70-200 + N35 i parę innych rzeczy. Uważam, że jest świetna. Ale jak z Twoim krzesełkiem no i monopodem to już nie wiem. Chyba powinieneś pomyśleć również nad plecakiem.
    Pozdrawiam
    Marcin
    FUJI X-T2 | S12/2 | S21/1.4 | 35/1.4 | 56/1.2 | 18-55 2.8-4

  5. #5

    Domyślnie

    też mam nova 5 i mieściłem w niej to co mam w stopce, ale wszystko w niej było nieźle upchane (a zauważ, że 70-200 jest większy od mojego tele i to dość znacznie). Ja nawet bym nie pomyślał do niej fotograficznych gratów autora postu o krzesełku nie wspominając. Tutaj potrzebna jest jednak większa torba - może coś wielkości stealth reporter 300 lub 400. Ale obydwie przekraczają 3 stówy. No i pozostają moje wątpliwości z "robaczkami" Jeśli zagoszczą w torbie to i 400-ki braknie
    d7000 + N17-55/2.8 + N70-300VR + N35/2 + SB900 + frotka

  6. #6

    Domyślnie

    Panowie, to krzesełko po złożeniu jest grubości laptopa przy czym jest mniejsze od niego dwa razy, jest naprawdę małe i to nie problem włożyć go do bocznej kieszeni. Zresztą jak się nie zmieści to trudno.
    Przemyślałem sprawę i nie muszę mieć N70-200 podpiętego do body, może leżeć osobno i mogę zrezygnować z noszenia monopoda.
    Myślicie że zapakuję się z tym do takiej torby:
    http://allegro.pl/item688418350_tamr...d_lowepro.html
    czy lepiej brać ta http://allegro.pl/item690590953_torb...byfoto_pl.html ?

  7. #7

    Domyślnie

    z mniejszą na pewno z zapiętym 70-200 się nie zmieścisz (długość obiektyw+body przekracza wymiary wewnętrzne torby). Niezapięty pewnie by się zmieścił, ale ja i tak brałbym większą bo nie lubię mieć upchanego na siłę sprzętu. Poza tym zawsze lubię mieć w torbie/plecaku jakieś pierdoły (mineralna, jabłko itp).
    d7000 + N17-55/2.8 + N70-300VR + N35/2 + SB900 + frotka

  8. #8

    Domyślnie

    Crumpler december quarter - zmieścisz się ze wszystkim bez problemów.
    d4x + d800 + 24-70 2.0 + 70-200 2.0 + 85 1.2 + smok i 3 krasnoludki....

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar fulpo
    Dołączył
    12 2004
    Miasto
    małopolska
    Posty
    223

    Domyślnie

    używam średniej torby Unomata z serii foto video, mieści się tam D300+16-85, D70+70-200 (+ oznacza że na stałe jest podpięte szło), SB 900, Sb600, plus karty, dodatkowe baterie, akku i co najważniejsze do aparatów natychmiastowy dostęp, dlatego wcześniej zaznaczyłem , że body są z podczepionymi szkiełkami gotowe do wyjęcia i focenia
    D7100,D200,D90, SB-800, YN460II, YN560II, S:HSM70-200/2,8,T:17-50/2,8, N:38/1,8 Industar 50/2, Industar 55/2,8 , YN622

  10. #10

    Domyślnie

    Tenba Messenger?
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •