Szukaj
1 i 4 najbardziej mi sie podoba, ladne swiatlo i kolory, super modelka i wizaz
Ja zostawiłbym tylko pierwszą![]()
Zapraszam do skorzystania z usług fotografii i wideofilmowania ślubnego w Bydgoszczy.
zawodowyfotograf.pl
świetne, mz najlepsze 1 i 2, 2 bardziej mi się podoba
Pozdr.
|N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |
Jedynka zdecydowanieZanim pochwalę się moją wizją N muszę pierwej odzyskać fotki z karty
![]()
1 i 2 zdecydowanie....
D50; T12-24/4; N18-55/3,5-5,6; N35 - 105/3,5-4,5 Macro; N55 - 200/4-5,6 VR ; SB800, kilka dekli i szkiełek
Dzięki za odwiedziny i komentarze...
...właśnie pomału szykuję drugi set - ten sam wizaż, ale inne miejsce i obróbka, więc może dzisiaj uda mi się jeszcze dorzucić.
sally: noo modelka super, szalenie sympatyczna dziewczyna (profil na mm).
kondeusz: chyba większość lubi to ujęcie z serii, dlatego je wyróżniłem.
zkrzysztof: również najbardziej lubię 2kę (w danej chwili), zwłaszcza to jak się drzewa skomponowały w tle w stosunku do ułożenia modelki.
McSimus: thx... szkoda, że tak narozrabiałeś ze swoją kartą.
Briesenen: dzięki.
Ciekawie... ale miło się ogląda.
Troszkę gratów w ciężkiej torbie....
Krzysiek....jedynką trafiłeś w mój gust. Swietna.
Skontaktuj się z nami