Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Natalia

  1. #1

    Domyślnie Natalia

    Pierwsze fotki po warsztatach NKP: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=104069


    1.


    2. __________ 3. __________ 4.


    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    1 i 4 najbardziej mi sie podoba, ladne swiatlo i kolory, super modelka i wizaz

  3. #3

    Domyślnie

    Ja zostawiłbym tylko pierwszą
    Zapraszam do skorzystania z usług fotografii i wideofilmowania ślubnego w Bydgoszczy.

    zawodowyfotograf.pl

  4. #4

    Domyślnie

    popieram - dla mnie też 1

  5. #5

    Domyślnie

    świetne, mz najlepsze 1 i 2, 2 bardziej mi się podoba
    Pozdr.
    |N70s| N-50 1,8| N- 18-70 DX| N - 70-300 G VR| Raynox DCR-250 | Kenko Ex. Tube N/AF |

  6. #6
    Rozmowny Awatar McSimus
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Międzyrzec Podlaski / Wejherowo
    Posty
    560

    Domyślnie

    Jedynka zdecydowanie Zanim pochwalę się moją wizją N muszę pierwej odzyskać fotki z karty
    Kliknij, nic nie stracisz www.pajacyk.pl

  7. #7

    Domyślnie

    1 i 2 zdecydowanie....
    D50; T12-24/4; N18-55/3,5-5,6; N35 - 105/3,5-4,5 Macro; N55 - 200/4-5,6 VR ; SB800, kilka dekli i szkiełek

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki za odwiedziny i komentarze...
    ...właśnie pomału szykuję drugi set - ten sam wizaż, ale inne miejsce i obróbka, więc może dzisiaj uda mi się jeszcze dorzucić.

    sally: noo modelka super, szalenie sympatyczna dziewczyna (profil na mm).
    kondeusz: chyba większość lubi to ujęcie z serii, dlatego je wyróżniłem.
    zkrzysztof: również najbardziej lubię 2kę (w danej chwili), zwłaszcza to jak się drzewa skomponowały w tle w stosunku do ułożenia modelki.
    McSimus: thx... szkoda, że tak narozrabiałeś ze swoją kartą.
    Briesenen: dzięki.

  9. #9

    Domyślnie

    Ciekawie... ale miło się ogląda.
    Troszkę gratów w ciężkiej torbie....

  10. #10

    Domyślnie

    Krzysiek....jedynką trafiłeś w mój gust. Swietna.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •