witam
czy ktoś pomoże potrzebny polski soft do D70 z Warszawy okolic
Szukaj
witam
czy ktoś pomoże potrzebny polski soft do D70 z Warszawy okolic
Zerknij do przyklejonego tematu.
Troszkę gratów w ciężkiej torbie....
a coś bliżej Krakowa
Spójrz na światło i podziwiaj jego piękno.
Zamknij oczy. Teraz spójrz ponownie.
To, co widzisz, to i tak nie wszystko.
w doklejonym wątku nie ma info na temat krakowa więc pewnie gdyby ktoś był takowy to pewnie zostałby uwzględniony
wiec jak kiedyś będę na wycieczce to może się uda)
Spójrz na światło i podziwiaj jego piękno.
Zamknij oczy. Teraz spójrz ponownie.
To, co widzisz, to i tak nie wszystko.
...................szkoda myślałem ze ktoś z wawy będzie miał taką mozliwość
a moze ktoś ma w formie pisanej instrukcje w PL.
Skontaktuj się z nami