Szukaj
d7000 d200 N70-300VR N 85 1.8 S24 1.8 N50 1.8 SB600 S 17-50 2.8
http://marekwisniewski.galeria.recenzja.pl/
1 świetnie uchwycona .
2 bardzo ładny kadr i kolory
Pozdrawiam Artur Moja galeria
oba strzały niezłe , jedynka w takiej tonacji zyskała na dramatyżmie
2czka bombowa, choć bardziej to okreslenie pasuje do 1ki...
.
. . . - - - . . .
Bla, bla, bla
jedynka genialna!
dziekuje za komentarze
d7000 d200 N70-300VR N 85 1.8 S24 1.8 N50 1.8 SB600 S 17-50 2.8
http://marekwisniewski.galeria.recenzja.pl/
Jedynka górą - super spotterskie ujęcie![]()
Pozdrawiam.
2 to jest MOTYL !!! Fajne!
1 również bardzo efektowa
-"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-
Skontaktuj się z nami