Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: moje ostatnie

  1. #1

    Domyślnie moje ostatnie

    d7000 d200 N70-300VR N 85 1.8 S24 1.8 N50 1.8 SB600 S 17-50 2.8
    http://marekwisniewski.galeria.recenzja.pl/

  2. #2

    Domyślnie

    1 świetnie uchwycona .
    2 bardzo ładny kadr i kolory
    Pozdrawiam Artur Moja galeria

  3. #3

    Domyślnie

    B.ładne foty.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #4

    Domyślnie

    na 1. ciut ciemno
    Pozdrawiam
    Adamson

  5. #5

    Domyślnie

    oba strzały niezłe , jedynka w takiej tonacji zyskała na dramatyżmie

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  6. #6

    Domyślnie

    2czka bombowa, choć bardziej to okreslenie pasuje do 1ki...

    .
    . . . - - - . . .

    Bla, bla, bla

  7. #7

    Domyślnie

    jedynka genialna!

  8. #8

    Domyślnie

    dziekuje za komentarze
    d7000 d200 N70-300VR N 85 1.8 S24 1.8 N50 1.8 SB600 S 17-50 2.8
    http://marekwisniewski.galeria.recenzja.pl/

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar analogowiec
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    zachodnie rubieże RP
    Posty
    92

    Domyślnie

    Jedynka górą - super spotterskie ujęcie
    Pozdrawiam.

  10. #10

    Domyślnie

    2 to jest MOTYL !!! Fajne!
    1 również bardzo efektowa
    -"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •