Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Chorwacja 2008

  1. #1

    Domyślnie Chorwacja 2008

    Tęsknie za wakacjami! Chyba czas na porządny urlop. Oglądając film z ubiegłorocznego rejsu po Chorwacji, natknęło mnie, co by wrzucić kilka strzałów. Piękna pogoda, super łajba, wspaniała załoga, wiatr w żaglach. Wino, kobiety i śpiew... Tego mi trzeba! Pozdr dla wszystkich żeglarzy!

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.
    N D300| N MB-D10 | N SB-800 | N 17-55 F2,8 | N 12-24 F4 | N 50 F1,8 | N 10,5 F2,8 | N 70-200 F2,8 VR | Lowepro CompuTrekker Plus AW

  2. #2

    Domyślnie

    Prawdę powiedziawszy żaden kadr nie porywa i rzeczywiście są to strzały. Można by zawiesić oko na piątce, szkoda jednak, że zostało niepoprawnie naświetlone.
    Życzę udanego wyjazdu w 2009 i jeszcze lepszych wyników w fotografii.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  3. #3

    Domyślnie

    W tym roku nie żegluję! Czeka mnie podróż poślubna i myślę, że mocno ciekawe plenery fotograficzne.
    A przy okazji pochwalę się przyjęciem do jakże zaszczytnego grona NPS! Pozdr!
    N D300| N MB-D10 | N SB-800 | N 17-55 F2,8 | N 12-24 F4 | N 50 F1,8 | N 10,5 F2,8 | N 70-200 F2,8 VR | Lowepro CompuTrekker Plus AW

  4. #4

    Domyślnie

    1 ciekawa, bo w moich oczach nietypowa, a 7 bardzo fajna, dynamiczna
    Kurczę ale tam musi być pięknie
    Pojawiam się i znikam...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •