Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Żarówka

  1. #1

    Domyślnie Żarówka

    Witam !
    Mało czasu na wywołania, ale ponownie coś wrzucam.
    I proszę .... nie piszcie o przepale
    Zapraszam:






    .

  2. #2

    Domyślnie

    Pięknie snuje się to światło zygzakiem po wydmach. Cały kadr jest super i kolorystyka śliczna. Pewnie pojawią się głosy, że coś tam może za bardzo w cieniu ale jak na mój gust jest ekstra.

  3. #3
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Piszę o przepale. Przepał nie jest bezwarunkowym błędem. Czasami musi być. Kolory the best.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #4

    Domyślnie

    Przepał jest ale jest także kontrola nad nim w 100% równoważy kompozycyjnie dolną część zdjęcia, gdzie światełko cud miód się rozklada na wydmach no i urzekła mnie faktura piasku, ciekaw jestem jak wyszłoby gdybyś dał większą przysłonę f16, właściwie to krajobraz i powinno byś ostro w całym kadrze ale tak też jest ładnie. Może masz na większej przysłonie wersję?
    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Ale o co chodzi? Jaki przepał?
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Aberrator Zobacz posta
    ciekaw jestem jak wyszłoby gdybyś dał większą przysłonę f16, właściwie to krajobraz i powinno byś ostro w całym kadrze ale tak też jest ładnie. Może masz na większej przysłonie wersję?
    pozdrawiam
    Nie mam , a to dlatego, że taki był zamysł od początku i nie robiłem sobie prób co lepiej wyjdzie .

    Ja się już przekonałem, że krajobraz to nie zawsze f11 w górę.

    Mam nadzieję, że tak jak jest, również się spodoba

  7. #7

    Domyślnie

    Mi ten pomysł pasuje Bardzo dobre zdjęcie! Świetne kolorki. Wszystko utrzymane w Twoim stylu. Brawo
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  8. #8

    Domyślnie

    Ładne, ciekawie skomponowane. Pewnie jeszcze lepiej było by, gdyby w kadrze była...żarówka
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  9. #9

    Domyślnie

    Widziałbym jednak ten kadr bez tytułowej "żarówki", bowiem nazbyt skupia wzrok od iście ciekawego "dołu" zdjęcia... Po wykadrowaniu pozostają trawy, faktura piasku w ciekawym świetle, a dalsze plany tworzą ładne "zygzaki"...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  10. #10
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    Pdobnie jak kolega wyżej, wykadrowałbym bez słońca w zgrabniutki kwadrat
    D700 16,17-35,35

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •