Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    sailor
    Gość

    Domyślnie koncowe ustalenia

    mam propozycje poniewaz wszystkim nam zalezy na ty by kalendarz wyszedl jak najlepiej, a admin sam wszystkiego nie zrobi tym bardziej ze ma prawidlowe funkcjonowanie forum na glowie, podmiane skryptow i inne zabawki. dlatego proponuje podzial "obowiazkow" tzn osob ktore podejma sie:

    - zarzadzania logistyka (kogos kto bedize trzymal piecze nad tym gdzie co sie znajduje, kogo gdzie i na ktora nalezy dostarczyc, gdzie kto i kiedy foci itp)

    - zarzadzania sprzetem i ludzmi - plany zdjeciowe zebrane od fotografow wspolpraca z logistykiem gdzie co komu trzeba zawiezc , jaki mamy w danej chwili sprzet do dyspozycji i jaki bedize potrzebny.

    - ew. zarzadzanie ludzmi - nie bedziemy przeciez wszyscy siedziec w jednym miejscu .. podczas gdy jedna ekipa foci druga moze przygotowywac inny plan zdjeciowy


    dodatkowo mozna wpisywac sie kto czym i kiedy moze sie zajac

    czas deklaracji - 48h potem dzielimy zadania i bierzemy sie do roboty. oczywiscie mozna zaczac jzu wczesniej

    jesli za bardzo pojechalem prosze mnie przystopowac

  2. #2

    Domyślnie

    Zgłaszam się do ekipy: Zarzadzanie Sprzetem i Ludzmi
    Ponieważ samo zgłoszenie to za mało postaram się dogadać z kimś z osób które zgłosiły się do pomocy z terenu Łodzi, tak by stworzyć 2 osobową ekipę + samochód. Chodzi o to, żeby Logistycy mieli już jedną pewną ekipę, której będą mogli przekazywać bieżące sprawy do realizacji.
    Myślę, że Logistycy już powinni przystępować do budowy szczegółowego harmonogramu tych czterech dni zdjęciowych.

  3. #3

    Domyślnie

    Zgłaszam się jako kierowca z samochodem oraz zarządzanie sprzętem. Mogę zajmować się takimi rzeczami, jak pilnowanie żeby były wszystkie baterie naładowane, żeby lampy błyskowe były gotowe do pracy. Jeden problem jest taki, że prawdopodobnie będe mógł pomóc dopiero od 7.10.2006. Jeszcze trzeba będzie ustalić co kiedy będzie się działo.
    Nikon

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mogę co kolwiek, fizycznie dostępny po 18:00 a pod telefonem 24H.
    D70 Sebastian Grodzicki
    Skype "groseb"
    gg 1519367

  5. #5

    Domyślnie

    moglbym pomagac iinym przy sesji,w czasie gdy sam nie bede robil zdjec.nie mam samochodu ani prawka jeszcze,wiec przemieszczanie sie byloby uciazliwe.zreszta raczej poporzadkuje sie pod to co zaofderujecie

  6. #6

    Domyślnie

    Zgłaszam sie do pomocy 6 w godzinach popołudniowych, 7 i 8 cały dzień.
    Pozdrawiam.
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •