Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: lokum potrzebne

  1. #1
    sailor
    Gość

    Domyślnie lokum potrzebne

    czas dogrywac konkrety

    potrzebne lokum dla 4-5 modelek i 1-2 modeli. kto z lodziakow moze sie tym zajac? prosilbym o info w ciagu 24h.

    chyba ze ktos ma szanse zalatwic duuuuuzy dom dla claej ekipy

  2. #2

    Domyślnie

    właśnie mysle ze juz czes dogrywać szczeguły z tąd moje pytanie: Sami mamy sobie znaleźć miejsce na nocleg, może ktoś z miejscowych załatwi jakieś lokum...
    Pozdrawiam..

  3. #3

    Domyślnie

    mysle ze jesli piotr by sie zgodzil to czesc moze spac w siedzibie ...
    sprawa gorsza jesli idzie o modelki,one powinny miec wygodne spanie aby byc w pelni sil na sesjach

  4. #4

    Domyślnie

    Może ktoś z Łodzian zna jakiś domek do wynajęcia pod Łodzią?
    Szczerze mówiąc, z chęcią złożyłbym swoje stare kostki po sesji do snu gdzieś w godziwym miejscu..

  5. #5

    Domyślnie

    Z tego co kiedyś słyszałem to są jakieś domki letniskowe koło Arturówka do wynajęcia. Postaram sie coś dowiedzieć więcej na ich temat i jutro dam odpowiedź co i jak.
    Pozdrawiam.

    Ps.
    http://spanie.pl/szukaj.php?id_miejscowosc=22283
    http://www.obiektyturystyczne.pl/naj...odzkim;lodzkie .
    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Tak samo w Wisniowej Gorze jest osrodek w ktorym sa domki. Mozna zapytac w akademiku,jesli jest jakis student.Ciezko jest z tym lokum.ale cos sie wymysli.pozdro. napisze tez kwote do jakiej mozna gadac...

  7. #7
    FED-2 + Industar 26M f2.8/50mm, FED-5 + Industar 61 L/D f2.8/52mm, Zenit TTL + Helios-44m f2/50mm. Nikon jakiś też się znajdzie.

  8. #8
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    pytanie jak daleko ten mosir choc przy posiadaniu aut nie wiedze wiekszych problemow. a z tego co widac w cenniku calkiem niezle sie to przedstawia .. zwlaszcza oferta sezonowa. a ze cieplo jest to mysle ze moznaby zaryzykowac i upchnac tam cala ekipe. potrzebna tylko osoba z logistyki ktora sie tym zajmie.

  9. #9

    Domyślnie

    ten tzw arturowek oddalony jest o jakies 15 minut jazdy od studia/centrum miasta
    oczywiscie wszystko zalezy od ruchu

  10. #10
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    jak dla mnie rewelacja nie wiem jak dla reszty. czy ktos z lodzian moglby sie zajac tematem? kopnac tam sprawdzic warunki ewentualnie zadzonic i sprawdzic dostepnosc miejsc.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •