Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Sopot "Wyscigi"

  1. #1

    Domyślnie Sopot "Wyscigi"

    Kilka zdjec z sopockiego hipodromu.
    Wszelkie uwagi mile widziane. Nie wiem, czy nie przesadzilem aby z obrobka. Mam nadzieje, ze nie jest tak zle

    clusca
    Fufu X

  2. #2

    Domyślnie

    Chyba jednak jest bardzo zle, bo nie ma odwaznych lub chetnych do napisania kilku slow
    Wytknijcie choc kilka bledow, ponoc to na nich sie wlasnie czlowiek uczy.
    clusca
    Fufu X

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo się podobają Wszystkie super
    1. świetne ujęcie

  4. #4

    Domyślnie

    Mnie się podobają

  5. #5

    Domyślnie

    A juz myslalem, ze moj post gdzies sie zapodzial i nie dotarl na serwer
    Pytam o rady, gdyz w najblizszy weekend rowniez odbywaja sie gonitwy na torze w Sopocie i postanowilem sie wybrac po raz kolejny sprobowac swoich sil. W fotografowaniu koni rzecz jasna, nie w obstawianiu. Chociaz kto wie, moze jedno i drugie.

    A moze znajdzie sie ktos, kto udzieli kilku rad z dziedziny panoramowania obiektow w ruchu? Jak sie przekonalem, nie jest to takie latwe jak pojazdy. Konie nie sa sztywne w ruchu jak samochody czy samoloty. Ruszaja nogami, a nawet glowami i tulowiem. Wiem jak to brzmi, ale bez insynuacji, chodzi mi o "konia - zwierze parzysto kopytne" No wiec jak to jest z tym panoramowaniem? Czasy rzedu 1/60, czy 1/100 odpadaja, bo kon bedzie caly poruszony, a przy czasach juz nie tak bardzo wyzszych wychodzi zamrozony, jakby stal, zero dynamiki. To takie moje spostrzezenia. Moze ktos ma jakis zloty srodek.
    clusca
    Fufu X

  6. #6
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    Ladnie, ladnie. Najbardziej podoba mi sie 5.

  7. #7

    Domyślnie

    tak oglądając je to z każdym chyba obróbka trochę odważniej aż na końcu dopiero jakieś przyjemne kolorki bo tak to trochę poblakłe te stroje mają

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •