czy ktos uzywa tego wogole? slyszalem plotki ze pierwsze microdrive nie byly zbyt udane, ale moze sie poprawili troche.
a wszystko mi sie wzielo po przeczytaniu o hitachi 6gb microdrive, o czym mozecie poczytac tutaj