Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
  1. #1

    Domyślnie kilka z aut, wesel i zachodów słońc

    sporo świetnych ślubnych zdjęć na forum, gratsy dla autorów, w takim przekroju fantastycznie widać postępy i różnice w stylach.
    dam kilka i ode mnie, na dowód, że żyję. pracy mam dużo, nie tylko fotograficznej, więc i czasu mało. wrzucę to, co lubię szczególnie z ostatnich tygodni, w sierpniu nadrobię kilkoma ulubionymi całościówkami. więcej i większe na blogu


    1.


    2.


    3.




    4.



    5.




    6.


    i bonusowy kolażyk

    7.


    pozdrawiam!

  2. #2

    Domyślnie

    No kurczę... sam nie wiem co powiedzieć. Bez wątpienia jesteś dla mnie w czołówce forumowych fotografów ślubnych ale ta wrzutka wywołuje u mnie mieszane uczucia. Może wieczorem przejrzę to jeszcze raz i będzie mi łatwiej cokolwiek napisać.
    Nikon D80 + Nikkor 50 mm/1,8 + marzenia o kolejnych szkiełkach

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Jakby mi ktos inny pokazal te zdjecia i powiedzial, ze sa Twoje to bym nie uwierzyl Nie wiem czy to dobry znak, czy zly

    Zdjecia od 4 w dol sa przyjemne, pierwsze 3 tylko ok

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Jakby mi ktos inny pokazal te zdjecia i powiedzial, ze sa Twoje to bym nie uwierzyl Nie wiem czy to dobry znak, czy zly
    Jakby takie zdjęcia wrzuciła osoba w ogóle inna, z małym stażem na forum albo nowa, to pewnie została by zbluzgana za takie zdjęcia albo w ogóle nikt by nie odpowiedział. A post Vespalock utwierdza mnie w tym, co kiedyś pisałem na forum o wymijających komentarzach zdjęć dla użytkowników z dużą ilością postów i większym doświadczeniem na forum, dla użytkowników których zdjęć nie wypada komentować źle.

    Jedyne fajne, to zdjęcie nr 6.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Jakby mi ktos inny pokazal te zdjecia i powiedzial, ze sa Twoje to bym nie uwierzyl Nie wiem czy to dobry znak, czy zly

    Zdjecia od 4 w dol sa przyjemne, pierwsze 3 tylko ok


    jestem zdania, że zdjęcia mają bronic się same, ale i widze pewne tendencje, więc skomentuję
    było dużo lukru, pastelowych kolorów, było miodnie i strawnie.
    jest BW, jest surowo - są za to w moim odczuciu wydarzenia i treść - podoba się mniej lub wcale.

    Cytat Zamieszczone przez truman20 Zobacz posta
    Jakby takie zdjęcia wrzuciła osoba w ogóle inna, z małym stażem na forum albo nowa, to pewnie została by zbluzgana za takie zdjęcia albo w ogóle nikt by nie odpowiedział. A post Vespalock utwierdza mnie w tym, co kiedyś pisałem na forum o wymijających komentarzach zdjęć dla użytkowników z dużą ilością postów i większym doświadczeniem na forum, dla użytkowników których zdjęć nie wypada komentować źle.

    Jedyne fajne, to zdjęcie nr 6.
    a ja uwielbiam pierwsze, choć jak piszesz nadaje się wyłącznie do zbluzgania; uważam za moje najlepsze weselne zdjęcie ever, zostawiające daleko z tyłu wcześniejsze malowane słodziaki. swoją drogą to zdjęcie zajęło 12miejsce w kwartalnym, najbardziej prestiżowym konkursie fotografii ślubnej na świecie - WPJA.

    6 to malowanka, przyjemna dla oka, ale błaha, o niczym.

  6. #6

    Domyślnie

    A Młodzi zaakceptowali takie zdjęcia?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez truman20 Zobacz posta
    A Młodzi zaakceptowali takie zdjęcia?

    niestety nie, musiałem na dodatkowej sesji dorobić coś ze zdejmowaniem podwiązki i synchronicznym wyglądaniem zza drzewka

    oczywiście, że zaakceptowali.

  8. #8
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    No to pogratulowac 12 miejsca.

    I Adas mi nie chodzilo o to, ze brak tu lukru, pasteli, slodyczy itp wiadomo, ze dobra akcja i emocje licza sie bardziej... po prostu te pierwsze 3 srednio mi podchodza

    PS skomentowalbym je tak samo niezaleznie od tego czy bylyby to Twoje zdjecia, moje, Zbyszka z Bogdanca czy kogos innego to tak na wszelki wypadek, zeby mnie nie wrzucali do wora tych co bluzgaja na foty, jak ktos nieznany wrzuca

  9. #9

    Domyślnie

    Każdy towar ma swojego klienta.
    AF nie jest koniecznoscią

  10. #10

    Domyślnie

    hahah - a moim zdaniem to pierwsze 3 foty w tym secie są zdecydowanie najlepsze - tylko trzeba na nich wzrok zawiesic troche dluzej 3 genialna.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •