Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Ze spaceru II

  1. #1

    Domyślnie Ze spaceru II

    D80, MB-D80, T17-50, T90, Metz48

  2. #2

    Domyślnie

    takie se...ponapychane w kadr ile mozna...poza tym przeostrzone co widac w gornym lewym rogu...nie kreci mnie to zdjecia...

  3. #3

    Domyślnie

    Co jest motywem głównym na tej fotografii?
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin T Zobacz posta
    Co jest motywem głównym na tej fotografii?
    na pierwszy rzut oka drewniana konstrukcja budka jakas

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin T Zobacz posta
    Co jest motywem głównym na tej fotografii?
    Jak to co ten drewniany stołek.
    W życiu piękne są tylko chwile.......

  6. #6

    Domyślnie

    Pany, pytanie było nieco ironiczne
    Moim zdaniem nie ma na tej fotce czegokolwiek, co warto by uwiecznić w sposób ahtystyczny. Może jako dokument wędkarski
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin T Zobacz posta
    Co jest motywem głównym na tej fotografii?
    "pidło" - chciałem go wkomponować w pejzaż (ale chyba z tej mąki chleba nie będzie)
    D80, MB-D80, T17-50, T90, Metz48

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Robert D. Zobacz posta
    "pidło" - chciałem go wkomponować w pejzaż (ale chyba z tej mąki chleba nie będzie)
    na pocieszenie - masz niezłe kolorki

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    na pocieszenie - masz niezłe kolorki
    Tak jest. I nie bój się kontrastu
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •