Jedynka miodzio.![]()
Szukaj
Tak - jedynka jest rewelacyjna. Fajnie wyciągnięte szerokim kątem, przyjemne światełko i jeszcze jeden stateczek w tle. Super.
1nka świetna ale i 2jka niczego sobie, bardzo pocztówko przez duże "P".
No ładnie Panie Janusz,a nawet bardzo ładnie.
Pozdrawiam
Andrzej.
Jedynka bardzo dobra, ciekawie skadrowana2 też przyjemna.
Pozdro. Wojtek
1 na ściane !
Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć
za Wilkipedią
o tym nie wiedziałemMir został zbudowany w 1987 w gdańskiej stoczni (wówczas: Stocznia Gdańska im. Lenina) w serii sześciu bliźniaczych żaglowców (Dar Młodzieży 1982, Drużba 1987, Chersonez i Pałłada 1989, Nadieżda 1993). Autorem projektu był inż. Zygmunt Choreń. Pięć takich żaglowców nabył[potrzebne źródło] ówczesny Związek Radziecki. Młodsza o sześć lat od „Daru Młodzieży” fregata „Mir” jest pierwszą jednostką z tej serii.
Powszechnie uważana jest ona za najszybszy szkolny żaglowiec na świecie.
KAdrowo i kolorystycznie bardzo dobrze.Podoba się![]()
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
dziekuję za odwiedziny i komentarze![]()
świetne, dopracowane zdjęcia
gratuluję
Skontaktuj się z nami