Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj na forum!

    Jeżeli oczekujesz komentarzy - mi te fotografie nie leżą. Widać, że umiesz już prawidłowo naświetlić, wywołać i umieścić zdjęcia w necie. I to tyle mniej więcej widać na tych zdjęciach. Wszystkim brakuje wyraźnego tematu, na niemal wszystkich szwankuje kadrowanie, nie ma na czym zatrzymać oka. Trudno nawet coś konkretnego poradzić - bez tematu ani rusz.

    Polecam przeczytać jakąś książkę dot. podstaw fotografii. Na forum znajdziesz wiele polecanych tytułów.

    pozdrawiam i powodzenia.
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Ładne miejsca wykukałeś. Stawik na 4 i 5 kapitalny!

  5. #5

    Domyślnie

    Na ostatnim widzę jakiś zamysł kadru i kompozycji i nawet mi się on podoba... ale ogólnie foty raczej słabe - bez tematu, kadrów, światła, obróbki, "magnesu". Do albumu i dokumentacji z wypadu "tam byłem" mogą być (choć nie wszystkie).

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    5

    Domyślnie

    No cóż...zaczynam, postaram się bardziej skupiać na danym punkcie,lepiej kadrować...obróbka była,nasycenie,kolory Jeziorka są w wieściszowicach

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Na ostatnim widzę jakiś zamysł kadru i kompozycji i nawet mi się ono podoba.
    Podpiszę się.

    Na dwójce też widać zamysł choć nie do końca się udał. Ale to juz dużo jeżeli próbujesz/chcesz wykorzystywać rózną głębię ostrości (GO). Kolorystycznie jest OK, ale myslę, że obróbką sporo by można jeszcze ogólnie poprawić te zdjęcia.

    PS. Cholernie dawno tam nie byłem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •