8 pionowych zdjęć, godzina 4:30 rano
Szukaj
8 pionowych zdjęć, godzina 4:30 rano
D610 | N24-70 f/2.8 | N50 f/1.8 | N70-300VR f/4.5-5.6 | SB-900 + MK-900 |
bardzo ladnie!
Tak mi tez sie bardzo podoba....kurcze mgielka i woda...to jest to!
Nikon http://greg77.com/
Jest klimat leniwego poranka. Ładne toto![]()
Bardzo fajnie. Warto było rano wstać.
... ładnie to wyszło, trochę bym jednak posprzątał w LD
I ja bym zrobil tam porzadek (w LD), ale reszta bardzo przyjemna![]()
Brakuje tylko łódeczki z samotnym rybakiemprzyjemnie, podoba mi się.
Skontaktuj się z nami