Szukaj
Nikon http://greg77.com/
Miłe i nastrojowe zdjęcie. Przyjemnie się ogląda.
Drugie zdjecie.....woda ostra to plus ale nie przedstawia niczego ciekawego....zachody mozna pokazac ciekawiej! No i jak juz wspomniano krzywo...a w przypadku wody to nie dopuszczalne!
MZ oczywiscie![]()
Nikon http://greg77.com/
a po co?
Dawidzie, przecież każdy pisze posta własnymi rękoma tak?
Zupełnie niepotrzebnie się stresujesz podczas kiedy grudzinsky ma całkowitą rację. Napisałeś o zakupie jakiejś poziomicy, i co? Jest aż tak kiepska aby nie zrobić fotografii morza z idealnie prostym horyzontem?
Zapraszam do komentowania, pozdrawiam.
3) Atak szybowców
Na jedynce jakby te człowieki doprowadzić to proporcjonalnych rozmiarów bedzie fajna fotka. Dwójka... taka... taka nijaka. Sam zachód słońca to za mało. Trójka najlepsza. Bardzo mi się podoba.
Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo
no i na trzecim zdjeciu wyszlo bdb! ladne niebo. zastanawiam sie tylko czy nie mozna bylo tego nieba bardziej wyciagnac?no i stempelkiem potraktowac te najbardziej plamiaste ptaki...
No nareszcie.....tutaj swietnie....nie mam zastrzezen....dynamicznie a zarazem statycznie![]()
Nikon http://greg77.com/
Witam ponownie, zapraszamy do komentowania
Pozdrawiam,
Dawid
4) Droga do morza
jakaś krytyka do 4)?
Skontaktuj się z nami