Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45

Wątek: Rewal 2009

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    no i?
    no i Baltyk mi sie na lozko wlasnie wylewa! biegne po miche...za pozno...wylalo sie! zapewne chciales pokazac piekny zachod slonca? tak? no i prawie ci sie udalo...ale prawie robi wielka roznice tu jest poprostu nudno. jakis pas czarnego czegos na dole i to pod skosem. Rewal znam bardzo dobrze i wiem, ze jest tam kilka kutrow na plazy. dwa sa napewno z nimi na przedplanie bylo by nawet fajnie. jesli fota byla by kontrastowa to tym bardziej. byla by tak pocztowka a tak nie ma nic!
    Amen!
    Spadlem z fotela

  2. #32
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Miłe i nastrojowe zdjęcie. Przyjemnie się ogląda.

  3. #33

    Domyślnie

    Drugie zdjecie.....woda ostra to plus ale nie przedstawia niczego ciekawego....zachody mozna pokazac ciekawiej! No i jak juz wspomniano krzywo...a w przypadku wody to nie dopuszczalne!
    MZ oczywiscie

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dawidlawecki Zobacz posta
    zapomniałeś dodać "...moim zdaniem..."
    a po co?
    Dawidzie, przecież każdy pisze posta własnymi rękoma tak?
    Zupełnie niepotrzebnie się stresujesz podczas kiedy grudzinsky ma całkowitą rację. Napisałeś o zakupie jakiejś poziomicy, i co? Jest aż tak kiepska aby nie zrobić fotografii morza z idealnie prostym horyzontem?
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  5. #35

    Domyślnie Atak szybowców

    Zapraszam do komentowania, pozdrawiam.

    3) Atak szybowców


  6. #36

    Domyślnie

    Na jedynce jakby te człowieki doprowadzić to proporcjonalnych rozmiarów bedzie fajna fotka. Dwójka... taka... taka nijaka. Sam zachód słońca to za mało. Trójka najlepsza. Bardzo mi się podoba.
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  7. #37

    Domyślnie

    no i na trzecim zdjeciu wyszlo bdb! ladne niebo. zastanawiam sie tylko czy nie mozna bylo tego nieba bardziej wyciagnac? no i stempelkiem potraktowac te najbardziej plamiaste ptaki...

  8. #38

    Domyślnie

    No nareszcie.....tutaj swietnie....nie mam zastrzezen....dynamicznie a zarazem statycznie

  9. #39

    Domyślnie

    Witam ponownie, zapraszamy do komentowania
    Pozdrawiam,
    Dawid

    4) Droga do morza


  10. #40

    Domyślnie

    jakaś krytyka do 4) ?

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •