Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Gradient

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Jeszcze takie dwa, nie wiem w ktora chcesz strone
    No, takie cos by mi odpowiadalo. Jak robiles to w PS to powiedz, jesli mozesz, jak, a jak nie mozesz, to podam Ci kolorki jakie bym chcial miec i zrobisz mi jeszcze takie dwa paski, ok?
    Miejsce na Twoją reklamę.

  2. #12
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Nie moge Ci powiedziec bo bede musial Cie zlikwidowac... to tajna wiedza czyli...

    Zrobilem praktycznie to samo co sugerowal mathu czyli dziabnalem gradient majac bialy i zielony, potem przekonwertowalem go na indeksowany kolor (image/mode/indexed color) ustawiajac sobie tak:


    Obejrzalem wynik i jak sie spodobal to przekonwertowalem znowu na RGB i zapisalem jako jpg i gotowe

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •