Szukaj
Kulten i (nemeth)dziekuję za wyjaśnienie w bardzo prosty sposób.
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
Czy na tej fotce jest poprawnie ustawiony WB?
Na podstawie odcienia, jakim odznaczają się liście podłogowe
Mam wrażenie jakoby dominowała tam jakaś żółta dominanta. Chyba, że to mocny, ciepły wschód to możesz mnie pacnąć![]()
Marcinie mimo tego,że jestem młodym amatorem fotografii w tym konkretnym przypadku muszę postawic na swoim. Niebo jak niebo,ale podłoga jest praktycznie identyczna jak była tego poranka
Tak jak napisałes mocny,ciepły wschód słońca co widac na lisciach w prawej częsci kadru.Także muszę Cie pacnąc
Pozdrawiam
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
Kadr i kolorki ładnezamglone drzewko trochę wygląda jakby za mocno
wyciągnięte z cienia ... ale to mgiełka przecież![]()
Pozdro. Wojtek
Skontaktuj się z nami