Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: notebook-wybór

  1. #1

    Domyślnie notebook-wybór

    Aristo slim330
    Hp Compaq nx7400

    Jakieś opinie, sugestie w tej klasie cenowej? Może coś inszego.

    Dzięki i pozdrawiam

    [ Dodano: Pon 25 Wrz, 2006 ]
    jeszcze jedno
    wiem, że można lepiej i drożej, ale:
    pierwsze primo - brak środków
    drugie primo - to sprzet raczej do samochodu niż do domu
    "czuję jak rodzi się moc"

  2. #2

    Domyślnie

    Jeżeli ma być to sprzęt mobilny w pełnym tego słowa znaczeniu to nie 15 cali lecz 14! Komputer będzie znacząco mniejszy a i bateria wytrzyma dłuzej. Sam posiadam model toshiba satellite a100-151 i teraz odrobinę żałuję że nie wziąłem 14 calowego monitora, poza tym komputer sprawuje się pod każdym względem wyśmienicie.

    Pozdrawiam serdecznie
    Mok

  3. #3

    Domyślnie

    jurgen, przerabiałem asusa i hp. teraz mam toshibę i uważam, że matryca truebrite toshiby, czasem niewygodna - pseudoszklana, więc w mocnym świetle wszystko odbija - generalnie daje niesamowitą jakość przy oglądaniu/obróbce zdjęć. warto, tym bardziej, że wg sondaży, jakie zrobiłem przed zakupem (mam go prawie rok), do sklepów wraca najmniej awaryjnych toshib

  4. #4

    Domyślnie

    jeśli mogę coś podpowiedzieć, to raczej zapomnij o Artisto - badziew...
    notebooki - wybierz cokolwiek (dobierz do możliwości portfela), ale normalnego producenta - hp, ibm, toshiba, fujitsu-siemens

  5. #5

    Domyślnie

    Tez polecam Toshibe. Ostatnio karen mocno obnizyl ceny, ale promocje sa tylko do konca wrzesnia wiec warto looknac na ich oferte. W zeszlym tygodniu nabylem takie cus
    W innych sklepach najtansza oferta jaka byla to o ponad 200 zł drozej.
    Jak powiedzial eff Aristo to badziew, a HP podobnie jak Lenovo (dawny IBM) kompletnie mi nie podchodzil, czemu ich design zatrzymal sie 10 lat temu?
    Ale to juz raczej osobiste preferencje.
    D80 | N 18-70 | T 17-50 2.8 | N 80-200 2.8 | N 24 2.8 | N 50 1.8D | SB800 | oraz inne klamoty |
    Zapraszam tekus.net | ŁÓDZKA GRUPA FOTOGRAFICZNA KORAB

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    41

    Domyślnie

    Acer i tylko Acer, mam na full wypasionego którego konfig w zeszłym roku u konkurencji firmowej (HP, Toshiba) zaczynał się od 9 kilo, ja go kupiłem za 5,6 brutto - vacik. Kumpel odradził HP, sprzedał 10 w ciągu 2 miechów, wróciło do niego 7 z baaardzo poważnymi uszkodzeniami - typu przejarany konwerter wysokiego napięcia dla matrycy (czy coś takiego), wypalona dziura w płycie głównej - chipek się zjarał, w tym samym czasie sprzedał coś powyżej 20 acerów i nie wrócił żaden. Ja mam swojego, bardzo intensywnie go użytkuję i tylko cxza rozszerzałkę gwarancji dokupić i lece dalej .............

    [ Dodano: Wto 26 Wrz, 2006 ]
    ach tak, zapomniałbym, mam matryckę 1400x1050 w 15 calach, rewelka ..........
    D7000, D7100, Sigma 10-20 hsm, Tamron 17-50/2.8 VC, Nikon 70-300 VR, Nikon 35/1.8, Samyang 8, Sherpa 600, SB 800, Nissin 622 mk2, 32x2600mAh

  7. #7

    Domyślnie

    Acer i tylko Acer
    w bieżącym, kończącym się miesiącu, miałem dwa kontakty z Acerem - niestety - obydwa, to były prośby przyjaciół o naprawę (mam znajomych w znanym serwisie), w tym jednego tygodniowego (z jakąś egzotyczną gwarancją). w acerach, obydwu, jednomyślnie padł napęd, a w tym starszym, dwulatku, dodatkowo nie odbijają klawisze.

  8. #8

    Domyślnie

    Toshiby - z obserwacji znajomych , sa dosc awaryjne.
    HP NX7000 - mam 3 w pracy i jeden mial 2x wymieniana plyte glowna a drugi cos mial raz naprawiane , na szczescie maja 3-letnia gwarancje i jest ok.

    Obecnie mam IBM Lenovo N100 i jestem zadowolony.
    Ma wszystko czego potrzebuje.

  9. #9

    Domyślnie

    dzięki Panowie

    miałem toshibe, Hp, Della i z żadnym nie było kłopotów.

    Potrzebuję cos mobilnego, wyprawowego, na zasadzie nootbook w samochodzie, przejrzenie, zgranie itp.

    jeszcze raz dzięki
    "czuję jak rodzi się moc"

  10. #10

    Domyślnie

    Jurgen , to zobacz na Fujitsu-Siemens w Karenie , ma 12' matryce , lekki , 24 miesiace gwarancji.
    Kupilismy w pracy 2 sztuki i poki co fajnie dzialaja.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •